ЗАВАРЧИK

СЛ Индъстриз ЕООД е създадена от 2004 година. Производството на фирмата са преди всичко метални заварени и прецизно машинно обработени компоненти за строителна и пристанищна техника. Изделията на СЛ Индъстриз са 100% преназначени за износ на световно известни фирми в Европа, САЩ и Канада.СЛ Индъстриз предлага конкурентно заплащане, бонусна схема при изпълнение на месечните производствени планове и качествени показател, здравно осигуряване и отпуска при условията на кодекса на труда.

ЗАВАРЧИЦИ НА СТРУКТУРНИ МЕТАЛНИ ИЗДЕЛИЯ ОТ НОРМАЛНО ЯКОСТНИ (S355) ИЛИ ВИКОСО ЯКОСТНИ СТОМАНИ (S700,S1100), фирмата предлага възможност за обучение и сертифициране за заварки на структурни изделия от високо якостни стомани.
На кандидатите за заварчици на високоякостни стомани, фирмата предлага завишени заплати (часови ставки до 20%) в зависимост от доказани производствени и качествени показатели.
Основни изисквания за квалификация:
• Да бъде сертифициран заварчик (важи за кандидатите за високо якостни стомани). Останалите трябва да покрият изискванията на фирмата за заваряване на структурни изделия от метал;
• Да може да чете техническа документация-чертежи както и заваръчните планове и заваръчни инструкции;
• Да е в състояние да настройва заваръчната техника;
• Да бъде постоянен в прилагането на изискващите се заваръчни инструкции и планове;
• Да постига изискващите се толеранси на чертежите;
• Да произвежда качествени заваръчни изделия при използване на предписаните стандарти и изисквания;
• Да е в състояние да повдига тежки (до 25кг) метални части ръчно и с използването на кран при спазване на инструкциите за безопасност;
• Да поддържа предоставеното му оборудване и техника чиста и да е в състояние да проверява малки възникнали повреди;
Отговорности
• Да бъде в състояние сам да проверява работата си с минимална външна помощ;
• Да изпълнява изискващите се от фирмата производствени стандарти и тези за качеството на продукцията;
• Способност да документира резултатите от работата си
• Да следва всички оперативни изисквания за дадения цех или подразделение;
• Да съобщава на прекия си ръководител за всички отклонения при процеса на производство;
• Да разбира и изпълнява изискванията на фирмата по отношение безопасността на труда;
• Да помага и подкрепя другите членове на тима и ръководството на фирмата

June 10th, 2022

Пловдив

Производство