ЗАМЕСТНИК-РЪКОВОДИТЕЛ ОТДЕЛ ДОСТАВКИ

Фирма NES Ltd. e основана в гр. Шумен и е специализирана в производството на изделия с търговски марки SUNSYSTEM и BURNiT, ползващи алтернативни източници на енергия, щадящи околната среда.Екипът е съставен от над 360 високо квалифицирани професионалисти. Дружеството разполага със собствени производствени, складови и административни бази в Шумен и София от над 30 000 кв. м. площ. Качеството на всички дейности се управлява по система за управление на качеството ISO 9001:2008. Дистрибуцията на продукцията се осъществява от партньорска мрежа, покриваща територията на цялата страна и Европа. Повече от 70% от продуктите на NES се реализират зад граница.

Фирма НЕС-НОВИ ЕНЕРГИЙНИ СИСТЕМИ ООД e основана в гр. Шумен и е специализирана в производството и търговията на изделия ползващи алтернативни източници на енергия и щадящи околната среда.
Във връзка с разширяване на своята търговска и производствена дейност компанията търси да назначи - СПЕЦИАЛИСТ В ОТДЕЛ ДОСТАВКИ:
Отговорности :
o Проследяване на поръчки и спазването на срокове и договорни условия с доставчиците на компанията и подаване на обратна информация към всички заинтересовани отели;
o Проверка и актуализация на физическата наличност по складове, недопускане на разминаване между документална и физическа наличност;
o Провежда търговски преговори с доставчици.
Изисквания :
o Висше образование;
o Отлични аналитични способности;
o Отлично владеене на английски език;
o Умения за самостоятелно водене на търговски преговори;
o Аналитично мислене и отговорност към детайлите;
o Компютърни умения (МS Office, ERP-системи)
o Ръководен опит.
Ние предлагаме:
o Пазарно ниво на заплащане според опит и квалификация;
o Професионално обучение;
o Възможност за развитие на професионални умения в производствена фирма;

June 10th, 2022

Шумен

Производство