ЗАМЕСТНИК ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

"Арон Райс" ООД е най-големият български оризопроизводител. Вече повече от десетилетие ние отглеждаме и произвеждаме ориз в Горнотракийската низина, по поречието на р.Марица. Правим го с любов, внимание и грижа към всяко зърно. В резултат от нашия упорт труд и непрекъснат стремеж за развитие, днес нашето стопанство се състои от хиляди декари оризови посеви, модерна силозна база за съхранение, цех за преработване и пакетиране, както и сплотен екип от професионалисти, с помощта на които гарантираме на нашите клиенти високото качество на предлагания от нас български ориз.Оризарната ни се намира в гр. Съединение, обл. Пловдив, в промишлената зона на града (в близост до магистралата, изход с. Цалапица)

АРОН РАЙС ООД е водещо предприятие в производството на ориз. То е съвкупност от модерно силозно стопанство, предприятие за преработка на оризова арпа и цех за пакетиране и съхранение на готова продукция. Фирмата прилага най-актуалните технологии в сектора, като акцентира върху иновации, ефективност и високо качество.
За нашия офис в гр.Съединение търсим Главен счетоводител.
ПРЕДЛАГАМЕ:
- Социален пакет
- Конкурентно възнаграждение
- Петдневна работна седмица при 8-часов работен ден с месторабота гр. Съединение
- Осигурен фирмен транспорт от гр. Пловдив
- Работа в стабилна фирма
- Отлични условия на труд
Позицията е за постоянна работа и включва следните задължения:
- съставя и подписва Годишни финансови отчети
- представлява фирмата пред НАП, НОИ, Инспекция по труда и др.
- обработва първични и вторични счетоводни документи, въвеждане на данни в счетоводен програмен продукт
- изготвя справки и декларации към ръководството и външни институции
- изготвя документи, свързани с ТРЗ и личен състав
- работи с УЕП
- следи и контролира цялостната работа на екипа
Нашите изисквания към Вас:
- завършено образование в областта на счетоводството и финансите
- опит в областта на счетоводството
- опит в работата със счетоводен и ТРЗ софтуер
- добра компютърна грамотност
- отговорна и лоялна личност
- умения за работа в екип
- притежаване на свидетелство за управление на МПС е предимство
Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Производство