Заготовчик

Заготовчик студена кухня
Италиански ресторант търси да назначи мотивирана и отговорна личност на длъжност ЗАГОТОВЧИК
I.ОСНОВНИ ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
1. Спазва утвърдената технология за производство на готварска продукция и рецептите за състава, количеството и качеството на влаганите продукти.
2. Правилно използва и поддържа оборудването и инвентара .
3. Спазва стандартите за приготвяне на готовите ястия.
4. Изготвя своевременно ястията.
5. Отговаря за количеството и качеството на вложените продукти и подправки и съответствието им на установените рецептури.
II. ИЗИСКВАНИЯ
1. Средно-специално или висше образование в сферата на хранително-вкусовата промишленост.
2. Инициативност, добра хигиена.
3. Минимум 2 години професионален опит като готвач.
4. Лоялност, отговорност и дисциплинираност.
5.Умения за работа в екип.
III. КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
1. Постоянно работно място.
2. Гъвкави схеми на възнаграждение, обвързани с постигнати резултати и текущата оценка.
3. Работа в компания с утвърдени традиции .
4. Дългосрочна ангажираност
Работно време 5/2 от 9;30 ч до 21;00 ч.Почивни дни- неделя и понеделник, 1500 лв чиста заплата.
Обектите ни не се затварят при ограничения и мерки от пандемията.
При интерес от Ваша страна моля изпратете професионална автобиография и снимка

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм