ВАУЧЕРИСТ

Няма описание

Meliá Hotels International е водеща испанска хотелска верига и е сред най-големите в световен мащаб. Компанията има над 50 годишен опит в бранша и управлява повече от 350 хотела в 40 държави на четири континента.
Meliá Hotels International търси да назначи високо мотивиран и отдаден на работата си професионалист, който да се присъедини към нашия екип в хотел "Sol Luna Bay Resort" 4* All Inclusive в гр. Бяла/Обзор на следната позиция:
ВАУЧЕРИСТ
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
1. Фактурира туристическите услуги по фирми
2. Изготвя експедитивно и коректно необходимите справки за отчет на приходите
3. Извършва анализи и обобщения
4. Изготвя ежемесечно справки за дължимите суми по туристическите фирми, потвърдени с контрагента
5. Комуникира с туроператорите по отношение събираемостта на дължимите вземания
6. Въвежда счетоводните записвания и създава база данни за извършените счетоводни операции
7. Проверява коректността на договорите, основание за размер на ДДС, цени, гости по ваучери и т.н.
ИЗИСКВАНИЯ:
1. Висше икономическо образование;
2. Умения за работа с MSOffice (Excel), с предимство - опит с Clock, Workflow
3. Добри познания по английски език, за предимство ще се счита владеене и на немски език
4. Опит в областта - мин. 3 години, предимство в хотел над 300 стаи
5. Много добра комуникативност, аналитично мислене, организираност, умение за работа в екип
Ние предлагаме:
• Работа в енергичен екип по стандартите на световния туристически бизнес и с възможност за професионално развитие
• Конкурентен социален пакет, работното място е в гр.Варна
• Мотивиращо заплащане
Ако имате предишен опит на подобна длъжност и желаете да се присъедините към нашия екип, моля изпратете детайлна автобиография и актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Данните, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Телефон за връзка: 0884272369-Росица Желязкова

June 10th, 2022

Варна

Административни, Офис и Бизнес дейности