Управител на магазин за дрехи second hand

Магазини Mpulse са бързо развиваща се верига в сферата на търговията с дрехи second hand. Към момента магазинната ни мрежа достига 15 обекта в 10 града - София, Благоевград, Дупница, Перник, Плевен, Стара Загора,  Русе, Разград, Враца и Монтана.Магазини Mpulse се стараят да предложат отлично качество на дрехи second hand на изгодни цени, с интересни промоции и намаления, и разнообразие от артикули всяка седмица!

Mpulse са нова и бързо развиваща се верига в сферата на търговията с дрехи second hand. Към момента магазинната ни мрежа достига общо 20 обекта в България. Нашата верига се стреми винаги да предлага на своите клиенти артикули с високо качество на изгодна цена, с интересни промоции и в приятна атмосфера за пазаруване.
На своите служители верига магазини Mpulse осигуряват работа в приятна и позитивна атмосфера при спазване изискванията на труда, възможност за обучение и развитие в компанията, както и интересни и разнообразни задачи
За своя търговски обект в град Добрич, ул. Независимост 7, търсим:
УПРАВИТЕЛ
ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
• Завършено средно образование
• Опит в областта на търговията и ръководене на търговски обект – минимум 3 г
• Опит в изграждане, управление и мотивация на екип (от 3- 5 човека) – минимум 2 г
• Много добри умения за работа с MS Office програми –Word и Excel особено важни
• Умения за работа със складова програма – ще се счита за предимство
• Умения за изготвяне на справки и отчети за магазина
• Отлични аналитични умения
• Висока степен на организираност и ориентирано към резултати мислене
• Позитивно отношение и инициативност
ОТГОВОРНОСТИ:
• Приема, спазва и прилага ценностите и правилата за работа в магазин на компанията
• Ръководи всички дейности, свързани с управлението на магазина – налична стока, поверен инвентар и отчитане и движение на пари
• Отговаря за правилното и коректно водене на документацията в обекта – ЗБУТ, ПАБ и други
• Отговаря за получаване, сортиране, зареждане, аранжиране и складиране на стока в търговския обект
• Обучава и мотивира екипа
• Дава личен пример при извършване на ежедневните задачи в магазина
• Организира, контролира и участва в търговските промоции и инициативи в магазина
НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
• Трудов договор, обучение и подкрепа при въвеждането на всеки нов служител
• Регламентирано работно време – 8 часов работен ден при 5 дневна работна седмица по график (събота и неделя също се падат работни дни)
• Мотивиращо трудово възнаграждение и допълнителна бонусна схема, обвързана с постигнатите резултати
• Отлична работна атмосфера, позитивен екип и уважително отношение към служителите
• Сигурност и възможност за развитие и повишение в структурата на фирмата
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
• Актуална автобиография
• Актуална снимка
Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителния подбор по документи. Документите на всички кандидати ще бъдат разглеждани в условията на строга конфиденциалност. Данните, които предоставяте са лични и се обработват при спазване на действащото българско законодателство.

June 10th, 2022

Добрич

Търговия и Продажби