УПРАВИТЕЛ НА ХРАНИТЕЛЕН МАГАЗИН

Няма описание

Основни отговорности и задължения:
- Управлява /организира/ цялостния работен процес в поверения му обект, спазвайки наложената фирмена политика;
- Отговаря за оперативното управление на паричните потоци в магазина – засичане и отчитане на касите, следене за злоупотреби и отчет на паричните потоци;
- Отговаря за приема на стоки и продукти в магазина – коректност на доставките, добър търговски вид, срокове на годност и др. Отговаря за правилното заприхождаване и складиране на продуктите;
- Отговаря за зареждането на магазина със стоки и продукти – поръчки, следене на наличности, комуникация с доставчици;
- Грижи за добрият търговски вид и функционалност на обекта – чистота, хигиена, подреденост и правилно функциониране на различните съоръжения;
- Отговаря за персонала на магазина – спазване на правила и норми, обучение на новопостъпили служители ,като дава и личен пример;
- Организира заместването на служители в търговска зала, които са в почивка или отсъстват.
- Осигурява ефективна и позитивна работна среда.
Изисквания към кандидатите:
- Завършено средно или висше образование;
- Опит на подобна позиция в сферата на бързооборотните стоки;
- Умения за управление на персонал;
- Добри организационни умения, стриктност и коректност при изпълнение на поставените му цели и задачи;
- Много добри комуникативни умения.
Ние предлагаме:
- Целогодишна работа.
- Въвеждащо и последващо обучение.
- Работа на смени по график.
- Възможност за професионално развитие.

June 10th, 2022

Пазарджик

Търговия и Продажби