ПРОПЪРТИ МЕНИДЖМЪНТ СЪРВИСИС ЕООД logo

Туристически представител

Няма описание

Фирма с 17 годишен опит в сферата на управление и отдаване под наем на недвижими имоти с офиси в Слънчев бряг търси да назначи свой представител за настаняване и обслужване на туристи.
Изисквания към длъжността:
* Опит в сферата на туризма;
* Инициативност, креативност и самоорганизираност;
* Добри комуникативни и организационни умения;
* Средно ниво на владеене на английски, руски език;
* Шофьорска книжка кат. В.
Задължения:
* Посрещане и изпращане на гостите;
* Изпълнение на административни функции - предоставяне на ключове, информационно обслужване на туристите по време на престоя им;
* Предлагане на допълнителни услуги на туристите – екскурзии, коли под наем;
Ние ви предлагаме:
* Работа в енергичен и опитен екип;
* Коректно отношение;
* Въвеждащо обучение в цялостния работен процес;
* Настаняване в апартамент в Слънчев бряг;
* Допълнителни бонуси.
Ако Вие сте енергичен човек, търсещ динамична работа, която да Ви развива професионално и желаете да имате свобода за креативност на работното място, можете да кандидатствате при нас с автобиография и снимка. Очакваме Ви!

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби