Транжор

Няма описание

София

Емблематичният хотел на Златни пясъци - Астория, известен на много поколения със стандарт за качество на обслужване, отново отвори врати за своите гости, вече с нова, много модерна визия и разнообразие от съоръжения и услуги. Хотелски комплекс Астория, намиращ се на първа линия в к.к. Златни пясъци е новоизграден модерен четири звезден хотелски комплекс, отговарящ на съвременните тенденции за комфорт и релаксираща първокачествена почивка.
Ние се грижим ваканцията на нашите гости да се превърне в незабравимо преживяване. Ценим човешките и професионални качества. Работим заедно, за да се превърнем в компания лидер в сферата на предлагане на туристически услуги.
За да осигурим качествено обслужване на нашите клиенти , желаем към екипа ни да се присъединят хора, които уверено да вървят с нас по пътя на успеха и съвършенството.
Комплекс Астория, к.к. Златни пясъци търси за предстоящия сезон амбициозен и мотивиран човек за позицията Транжор.
Отговорности:
1. Приема от общия работник, разпределя и подрежда всички видове меса и риби в съответните хладилни камери.
2. Грижи се за правилното и разделно съхранение на месните и рибни продукти съгласно изискванията.
3. Отговаря за правилното размразяване на месата и рибите.
4. Извършва първична обработка на меса и риби.
5. Транжира и порционира месата и рибите според даденото меню.
6. Подготвя продуктите за топлинна обработка от предходния ден.
7. Разпределя и подрежда порционираното месо в определените за целта контейнери като спазва санитарно-хигиенните изисквания.
8. След употреба измива, почиства и дезинфекцира всички използвани кухненски машини и оборудване.
9. По време на работа поддържа хигиеното състояние на работните помещения според изискванията.

Нашите изисквания:
1. Да е запознат с технологията и начина на транжиране на меса и риби;
2. Да познава санитарно-хигиенните изисквания за работа в кухненските помещения.
3. Да се запознае с правилника за вътрешен ред на фирмата.
4. Да бъде запознат с техническата експлоатация и поддържането на кухненските съоръжения и оборудване.
5. Да познава правилата за безопасност на труда и инструкциите за протовопожарна защита на работното си място.
6. Да познава правилата за правилно и разделно съхранение на хранителните продукти
7. Здравна книжка, издадена и заверена по надлежния ред.
Ние предлагаме:
• Работа в опитен и мотивиран екип;
• Възможност за професионално развитие;
• Осигуренa храна ;
• Транспорт или настаняване.
• Спокойна работна среда;
• Много добро възнаграждение;
Ако сте достатъчно уверени и смятате, че можете да покриете знанията, опита и уменията, които търсим, моля изпратете автобиография с актуална снимка.

June 10th, 2022

Варна

Шофьори, Куриери