ТОВАРО-РАЗТОВАРАЧ В СКЛАД

Няма описание

Фирма с магазини за обзавеждане на баня, търси да назначи Работник склад - за товарене и разтоварване в централния й склад, намиращ се в :
гр. София, кв. Дружба, гара Искър, ул. "Димитър Миленков" 120
Отговорности:
приема, съхранява и сортира стоки;
товарене и разтоварване на стоки;
издаване на стока по съответни поръчки;
грижа за работното си място
Изисквания:
желание за работа в склад;
концентрация и внимание към детайлите;
коректност и организираност;
спазване на работното време;
издръжливост и точност при изпълнение на поставените задачи;
опит на подобна позиция или шофьорска книжка - категория "Б" не са задължителни, но биха били предимство
От нас очаквайте:
трудов договор, съгласно българското законодателство
добро възнаграждение
млад екип и добро отношение
Допълнителни придобивки:
- 2 дни допълнителен отпуск + паричен бонус специално за рождения ден на нашите служители
- специални цени и отстъпки за служителите на фирмата и семействата им
- паричен бонус при раждане на дете
- допълнително здравно осигуряване
- безплатни квалификационни курсове за служителите си
Правоспособност за управление на мотокар не се изисква !!!
Месечна заплата - 1600.00 лв. Нето !!!
Очакваме Вашите автобиографии с актуални снимки.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените от нас кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.
Назначения кандидат ще сключи договор с фирма Гресия 2 ЕООД

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби