На 19 април Prime Aesthetic Center навършва 4 години.... logo

Терапевт, естетични процедури

PRIME AESTHETIC CENTER e инованивен център, разполагащ с високотехнологична, сертифицирана апаратура за естетична красота. Предлагаме най-висок клас лазерна епилация, терапии за лице и процедури за стягане, оформяне на тялото и премахване на целулит. Екипът ни се състои изцяло от медицински лица и висококвалифицирани специалисти, преминали обучения от реномирани производители.

Prime aesthetic center отваря вратите си през пролетта на 2018 г. и e създаден, за да отговори на все по-високите изисквания от страна на клиентите да получат качествени, надеждни и безвредни естетични процедури. 4 години по-късно центърът има над 3000 лоялни и доволни клиенти и над 8000 извършени процедури.
Prime aesthetic center разполага с последно поколение ефективни и безопасни медицински апарати на световни лидери в сферата на естетиката и медицината за лазерна епилация, подмладяване и възстановяване на кожата на лицето, контуриране и стягане на тялото, премахване на целулит, намаляване на обиколките.
Ние от Prime aesthetic center търсим приветлива личност, която да се присъедини към екипа ни, на позиция "Терапевт, естетични процедури".
Нашето предложение:
• коректност в трудовите отношения;
• мотивиращо възнаграждение;
• пълно работно време;
• работа в млад и креативен екип;
• възможност за професионална изява и кариерно развитие;
• висококвалифицирани обучения и сертифициране от реномирани производители.
Отговорности:
• спазване на работно време, вътрешни правила за работа и график;
• стриктно изпълнение на процедурите по протокол на работа;
• отговорно, коректно и индивидуално отношение към клиентите, колегите и работния процес;
• изготвяне на инвентар от консумативи;
• поддръжка на апаратите и техниката;
• комуникиране на настоящи предложения и промоции към клиентите;
• работа със специализиран софтуер.
Нашите изисквания:
• завършено образование/обучение или студенти от последните курсове по специалностите: "Медицина", "Кинезитерапия", "Рехабилитация"; "Медицинска козметика", "Козметик", се счита за предимство;
• опит в естетичен център/дерматологична клиника се счита за предимство: работа с лазерна апаратура за естетични процедури, опит с апарати за естетични процедури, интерес и познания в сферата на естетичните процедури, сертификати за работа с козметични и естетични апарати;
• владеене на английски и руски език (средно ниво);
• добри комуникативни умения, позитивно отношение към другите;
• умение за работа в екип и ориентация към клиента;
• възприемчивост, находчивост, желание за обучение и развитие;
• отговорност, добросъвестност и инициативност.
Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, изпратете автобиография и мотивационно писмо.
Благодарим Ви!
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби