ТЕХНИК СИГНАЛНО-ОХРАНИТЕЛНИ СИСТЕМИ

Няма описание

“РАДИО СОТ” ООД е частна компания, осъществяваща централизирана охрана с технически средства чрез мониторинг – център, автопатрулна охрана, физическа охрана, охрана на мероприятия и пожароизвестяване на обекти.
Основната дейност на фирмата е насочена към проектиране, изграждане и експлоатация на сигнално – охранителна и пожароизвестителна техника, видеонаблюдение и контрол на достъпа.
"Радио Сот „ търси да назначи за гр. Панагюрище , монтьор на сигнално -охранителни системи.

Изисквания и задължения:
1. Средно образование-препоръчителна специалност електротехника
2. Комуникативност, коректност и умения за работа в екип.
3. Свидетелство за управление на МПС
4. Компютърна грамотност.
Професионални умения и отговорности :
1. Изграждане и техническа поддръжка на сигнално охранителни системи, централизиране,
видео системи, контрол на достъп.
2. Програмиране на сигнално охранителни системи.
3. Контакт с клиенти за изграждане и поддръжка на оборудването.
Предлагаме:
- мотивиращо и атрактивно заплащане
- коректност в трудовите отношения;
- твърдо заплащане и бонуси според постиженията;
- дългосрочни трудови взаимоотношения;
Ако проявявате интерес към тази позиция, моля изпратете мотивационно писмо,
автобиография, актуална снимка.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати

June 10th, 2022

Панагюрище

Сигурност и Охрана