ТЕХНИК ПОДДРЪЖКА ПРОИЗВОДСТВЕНО ОБОРУДВАНЕ

Техносим ЕАД е българска компания за производство на висококачествени бетонови керемиди и бетонови паважи, основана в началото на 2007 г. Компанията е сред пазарните лидери за покривни решения на Балканите, а заводът е напълно автоматизиран и оборудван с последно поколение машини на водещи в тази област производители. Техносим ЕАД е част от корпоративното семейство на BS Group of Companies - българска компания с 25 години опит на пазара, специализирана в областите:- Строителство- Производство на строителни материали- Инвестиции и управление на недвижими имоти- Развитие и управление на ваканционни имотиЧаст от BS Group of Companies са още:- BS Konstructia - Technogips Pro - Technopanel EAD - Fibran Bulgaria- BS Properties - Pirin Golf & Country Club- Bulgarian Holidays

ТЕХНОСИМ ЕАД е дружество специализирано в производството на бетонови изделия - паважи и керемиди. Производствената база е локализирана в кв. Враждебна, гр. София.
Във връзка с разширяване на производствените мощности на дружеството, търсим отговорни и мотивирани хора, които да се присъединят към екипа, заемайки позицията:

Основни отговорности:
• Осигурява безаварийна и надеждна работа на производственото оборудване;
• Осъществява дейности по експлоатацията, планирана, превантивна и аварийна поддръжка, технически прегледи и извършване на превантивни дейности за недопускане на аварии;
• Извършва качествен и навременен ремонт на машините и съоръженията в цехове, складови стопанства и други, както при ежедневната производствена дейност, така и при аварийни ситуации;
• Настройва технологични параметри на производственото оборудване;
• Работи с линейно – контакторни диаграми и контролери;
• Извършва технически прегледи и профилактика съгласно утвърдени графици
• Анализира авариите и причините за престой и предлага мерки за ликвидирането им;
• Сътрудничи на отдела по качество при идентифициране на причините за лошо качество и определяне на средства за защита;
• Обучава машинните оператори на основните настройки за поддръжка на машините;
• Участва в приемането и монтирането на нови производствени мощности;
• Стриктно спазва изискванията за попълване на документи при извършваната работа, установени със системата за управление на качеството в дружеството;
• Изпълнява и други конкретно възложени задачи от прекия ръководител

Изисквания:
• Висше или средно образование по специалности Електротехника, Електроника или Автоматизация, Машинен инженер, Машинен техник, Механик, Шлосер или друга релевантна на длъжността,
• Опит в производствена среда ще се счита за предимство;
• Практически опит в диагностика и ремонт на производствени машини с ЦПУ ще се счита за предимство;
• Познания по механика, електротехника, измервателни прибори, автоматизация, пневматика и хидравлика;
• Работа с техническа документация /схеми, технически описания и инструкции за работа и настройка на машини и електронни блокове/;
• Възможност да индетифицира и да решава самостоятелно проблеми;
• Компютърна грамотност;
• Умения за работа в екип;
• Усет към детайлите и прецизност в изпълняваните задачи;
• Готовност за поемане на лична отговорност;

Място на работа: кв. Враждебна, гр. София

Ние предлагаме:
• Първоначално обучение за работа със съответното производствено оборудване, съобразно отговорностите на длъжността;
• Модерна и високо технологична среда на работа;
Ежемесечна бонусна схема, съгласно постигнатите за месеца резултати;
• Осигурени средства за транспорт;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Дългосрочна заетост;
• Възможност за развитие - израстване в позицията и заемане на координационни и контролни функции;

Необходими документи за кандидатстване: Автобиография;

Ако предлаганата от нас позиция представлява интерес за Вас, ако считате,че отговаряте на посочените изисквания и сте готови да приемете предизвикателството, моля изпратете автобиография не по-късно от 28 Юли 2022 година;

Одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Уведомяваме Ви, че данните, които предоставяте са защитени по смисъла на Общ регламент за защита на личните данни (Регламент (ЕС) 2016/679) и ще бъдат използвани само за нуждите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности