ТЕХНИК МЕХАНИК, МОНТАЖ НА ПРОМИШЛЕНИ СЪОРЪЖЕНИЯ И МАШИНИ

Ние сме компания с над 60-годишен опит в производството на висококачествени консервирани плодове и зеленчуци. Производствената ни база се намира в гр. Сливен и заема площ от 70 хил. кв. м. (20 хил. кв. м. закрита площ). В близост до фабриката са разположени и овощните ни градини, в които отглеждаме основната си суровина, като имаме възможност да контролираме нейното качество. Районът е екологично чист. През годините натрупахме богат и ценен опит, установихме традиции в индустриалната преработка на плодове и зеленчуци, но и направихме сериозни инвестиции в оборудване и технологии.

ОПИСАНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА
Монтиране, регулиране, изпитване и предаване в съответствие с техническите изисквания на всички видове механични съоръжения и машини
Трудови задачи и задължения:
- Извършва монтаж, регулиране, изпитване и предаване в съответствие с техническите условия на детайли, възли и агрегати;
- Проверява правилността на монтажа на сглобените възли и внася корекции при необходимост;
- Извършва изчисления, необходими за монтажните операции;
- Участва в провеждането на изпитанията;
- Ползва измервателни инструменти за различни измервания;
- Поддържа в изправно състояние и на необходимото техническо равнище машини, апарати и съоръжения в съответствие с техническите изисквания и действащи експлоатационни инструкции.
Предлагаме:
Обучение на място за кандидати без опит и възможност за постоянна работа
Ваучери за храна в размер до 200 лв на месец
Ще се свържем единствено с одобрените кандидати по телефон.
Молби и автобиографии за работа се приемат тук, както и на портала на завода.
Телефон за информация: 044 616128

June 10th, 2022

Сливен

Производство