Технически сътрудник - Рецепция и архив

Няма описание

"Алианц Лизинг България" EАД,
Част от Allianz SE – европейски лидер в застраховането и финансовите услуги. Компанията има 132 - годишна история, опит, фирмена политика и високи стандарти по отношение на своите клиенти и служители.
"Алианц Лизинг България" ЕАД търси сериозни и амбициозни кандидати за позицията:
(на Трудов договор)
Основни отговорности:
• Надлежно организиране и архивиране на бизнес и фирмена документация;
• Води картотека по установената номенклатура на документите и осигурява тяхното съхранение или предаването им в деловодството.
• Обработва постъпилата документация в архива на дружеството с оглед нейното съхранение.
• Систематизира архивния фонд на дружеството по описи и архивни единици.
• Поддържа и периодично актуализира цялостен архив на фирмената документация.
• Контролира целесъобразното приемане и предаване на документи от архив и копия от тях.
• При поискване изпълнява заявки за издирване и откриване на документи и ключове от физическия архив на фирмата.
• Осъществява подбор на фирмената документация с оглед на нейната ценност.
• Осъществяване на вътрешния поток на информация от и към Изпълнителните директори, ръководителите на отдели и служителите;
• Организиране на пътуванията/срещи и други дейности от организационен характер.
• Изпълняване на поставените задачи от административен/организационен характер.
Основни изисквания:
• възможност и желание за работа на 8 часов работен ден;
• добра компютърна грамотност (Microsoft Office);
• езикова култура и култура на общуване;
• говорим и писмен английски ще се счита за предимство;
• отговорност, лоялност и високо ниво на конфиденциалност;
• отлични организационни умения, внимание и педантичност;
• умения за справяне едновременно с няколко поставени задачи;
• гъвкавост, усет към детайлите, представителен външен вид, добронамереност и отзивчивост към колегите.
Ние предлагаме:
• Възможност да се развивате в международна институция;
• Динамична и интересна работа и възможности за кариерно развитие;
• Отлични условия на труд;
• Допълнителни социални придобивки.
Необходими документи за кандидатстване:
• Автобиография.
Защитата на Вашите лични данни е основен приоритет за нас. Информацията от Вашата кандидатура ще бъде използвана само за целите на подбора, при условия на пълна конфиденциалност и стриктно спазване на приложимото законодателство за защита на личните данни.
Ако имате допълнителни въпроси относно това как обработваме Вашите лични данни, винаги можете да се свържете с нас.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности