Технически ръководител на строителен обект

Компания, отличаваща се с професионализъм, новаторство и отговорност!Успехът ни се дължи на лоялност, коректност и безценно взаимно доверие с клиентите ни, адекватност на пазарните изисквания и промените в строителния бранш. От създаването до момента сме изградили редица малки и големи обекти в т.ч. хотели, жилищни сгради, бизнес- административни сгради, комплекси от затворен тип, спортни комплекси и семейни къщи. Разполагаме с висококвалифициран технически персонал с професионални умения и опит, който постоянно се обучава по новоизлезлите продукти и материали. В нашите обекти се използват най- новите материали с доказани качества, които отговарят на европейските стандарти и изискванията на партньорите ни. Инвестираме непрекъснато в иновативни техники и инструменти, които да подобряват работния процес и нуждите на клиентите. Работим с най- новите кофражи, кулокранове, скелета, строителна механизация и т.н., като поддържаме постоянен контакт с нашите доставчици да черпим знания за иновативните продукти и технологии. Екипът ни е амбициран да намерим оптимално решение за всеки конкретен случай, съобразно спецификата на обекта и индивидуалните нужди.

Поради разширяване на дейността си, фирма "Арх Ситистрой" ЕООД, , търси да назначи мотивирани и енергични личности на позиция Строителен Технически ръководител
Изисквания:
- Образование: средно специално, строителен техник или висше техническо, строителен инженер
- Опит на подобна позиция
- Познаване на нормативната уредба и документите, свързани с дейността
- Познаване на правилата за безопасна работа
- Добра компютърна грамотност
- Умение за работа в екип
- Умение за работа в динамична среда
- Способност за адекватни и бързи решения по време на работа
- Стремеж за повишаване знанията и квалификацията си и внедряване на иновации
- Точност, дисциплинираност, отговорност, прецизност, лоялност и дискретност
Основни задължения на техническия ръководител:
Подписва ПКС за приемане, удостоверяване на количества на строителната площадка
Проверява и изучава подробно проектите по всички части.
Изучава нормативите, стандартите и справочната литература, необходими за компетентно ръководене.
Участва и изпълнява задълженията си по установяване на количествата, съгласуване на мостри.
Участва и изпълнява задълженията си по взаимоотношенията си с другите технически ръководители, инвеститорски контрол, надзора и работниците.
Пряко ръководи работническите екипи и следи за безопасността и хигиена на труда.
Организира, ръководи и контролира изпълнението на строителните и монтажните работи по обем, време и качество като дава постоянни указания.
Наблюдава работата на изпълнителите и им осигурява работа по графика.
Следи за изпълнението на работните проекти, стандартите и технологични спецификации и да не допуска каквито и да е отклонения от тях, без да има писмено съгласие или нареждане от лицата, които по договор имат право на това.
Води предвидените за съответния вид работа дневници и съставя актове за видовете работи, които подлежат на закриване.
Съставя количествени сметки, изчисления и седмични ПКС
Участва при изпитанията и предаването на обекта в съответствие със задълженията му.
Компанията предлага:
- добро заплащане, обвързано с постигнатите резултати
- фирмено обучение
- възможност за кариерно развитие
- Коректно и лоялно отношение, уважение на личността, признание, при постигане на
желаните резултати
- Постоянна и дългосрочна заетост
- Много добри условия на работа
- Високи стандарти на работа
Необходими документи:
*Автобиография (CV) с актуална снимка
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Документите Ви ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и попадат под специален режим на защита по смисъла на Закон за защита на личните данни.

June 10th, 2022

Пловдив

Административни, Офис и Бизнес дейности