Технически ръководител

Няма описание

Грийн касъл ЕООД търси амбициозна, отговорна и мотивирана личност с желание за развитие за длъжност Технически ръководител.
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
Да познава технологиите на строителната дейност и оборудване, всички нормативни актове, регламентиращи строителната дейност на обектите, отчетната документация, свързана с изпълняваната дейност
Техническо образование.
Познаване на действащите нормативни документи
Ръководни и организационни умения
Опит като технически ръководител в строителна фирма – предимство.
Владеене на английски език – предимство
Компютърни умения – MS Office, AutoCad, предимство MSProject
ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
Контролиране качеството на изпълняваните СМР и изпълнението им в съответствие с одобрените проекти и техническа спецификация.
Проследяване линеен график на обекта и срокове на изпълнение.
Съставяне на подробни количествени сметки за изпълнените работи.
Отчитане и защитаване на изпълнените строително-монтажни и строително-ремонтни работи.
Контролиране на разхода на материали на строителния обект и начина на съхранението им.
Организира, контролира и координира работата на подизпълнителите.
Своевременно изготвяне и подаване на заявки за необходими материали на обекта.
Периодично изготвяне на отчетни документи за обекта и работниците в определения срок.
Следене за спазването на трудовата дисциплина и здравословните и безопасни условия на строителната площадка, провеждане на инструктажи
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
Динамична работа в сплотен екип.
Трудов договор на постоянно работно време
Служебен мобилен компютър
Служебен телефон
Възможност за професионално развитие

June 10th, 2022

София

Недвижими имоти