Технически сътрудник

Няма описание

"Юпитер 05“ ООД търси да назначи амбициозен, креативен и отговорен служител за позицията Технически сътрудник, който да се присъедини към нас.
Изисквания:
• Завършено висше образование по специалност Право ще се счита за предимство
• Отлични умения за грамотно оформяне на правни документи, фирмена документация и кореспонденция
• Владеене на английски език и умения за водене на официална фирмена кореспонденция
• Владеене на добро ниво функциите на Microsoft Office
• Желание за решаване на разнородни казуси, за разширяване на знанията и уменията в различни области
• Готовност за изпълняване на административни задачи и дейности
• Добри организационни умения
• Отлични комуникационни умения, както и умения за работа в динамична среда
• Притежава шофьорска книжка /активен шофьор/ - предимство
Задължения и отговорности:
• Административно подпомагане дейността на компанията
• Изготвя и предлага за съгласуване правни документи, договори, пълномощни, декларации, заповеди, заявления, протоколи, официална кореспонденция на дружеството и други
• Изготвя официални протоколи от заседания
• Изготвя и входира документи в държавни, общински администрации и други, и участва в администрирането на цялата кореспонденция
• Работа с офис техника, база данни, документи, както и поддържане архив на документите
• Писмен превод на документи от английски на български език и обратно
• Подпомага други проекти и проявява готовност за приемане на разнообразни задачи възложени от прекия ръководител
Ние предлагаме:
• Работа на пълно работно време по трудов договор
• Добри условия на работа и възможност за професионално развитие
• Работа в млад и амбициозен екип
• Атрактивно възнаграждение
• Пакет от социални придобивки
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ: Конфиденциалността на предоставяната от всеки един кандидат информация е гарантирана. Администраторът ще използва предоставените лични данни от всеки един кандидат само и единствено за целите на подбора и възникване на трудово правоотношение с одобрен кандидат, изразяващ желание да встъпи в него.
След изтичане срока на обявата всички предоставени лични данни ще бъдат унищожени.

June 10th, 2022

Пловдив

Шофьори, Куриери