ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК

Няма описание

Климатроник ЕООД е специализирана в изграждането на отоплителни, вентилационни, климатични инсталации.
Търсим технически сътрудник.

Изисквания:
• Много добри умения за работа с компютър - Microsoft Office (WORD, Excel);
• Опит в работа с техническа документация;
• Опит в работа с финансови документи;
• Инициативност и възможност за работа в екип;
Отговорности:
o Работа със специализирана складова програма;
o Изготвяне, обработка и архивиране на различни документи – заявки, приемо-предавателни протоколи, фактури;
o Въвеждане на първични документи;
o Организиране вътрешни доставки;
o Водене на кореспонденция;
o Договаряне цени, срокове, условия при покупко-продажби;
o Проверяване на количествата материали вложени по обекти;
o Изготвяне периодични справки, анализи и отчети;
o Следене за материалната обезпеченост на офиса;
Ще поканим на среща само одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности