ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ ЗА ИЗГРАЖДАНЕ НА АЛУМИНИЕВИ КОНСТРУКЦИИ

Paradise Pergostyle Ние предлагаме проектиране, изработка, доставка и монтаж на слънцезащитни съоръжения от алуминиеви конструкции тип пергола.Ние сме амбициозна компания, фокусирана върху Клиента. Продуктите ни са изцяло ориентирани към нуждите на хората. Убедени сме, че непрекъснатата грижа за Клиента ще ни доведе до силно удовлетворение и стимулиране да бъдем по-добри в това, което правим. Печалбата при нас не е самоцел. Нещо повече - грижата за нашите Клиенти е удоволствие за нас. Целта на екипа ни е очакванията Ви да бъдат оправдани. Имаме амбицията да сме сред най-добрите в това, което правим.

Отговорности и задължения:
1. Да познава проекта в детайли.
2. Отлично познаване и разчитане на проектна документация
3. Позитивна личност с отлични организационни и ръководни умения и екипен дух.
4. Организира, ръководи и контролира работата на поверения му обект, отговаря за възникналите технически и инженерни казуси.
5. Пътува до обекта и започва работа, спазвайки изискванията на фирмата.
6. Да познава и спазва правилата за безопасност и здраве при работа за съответната трудова дейност с използваното оборудване, машини и инструменти.
7. Изпълнява и други задачи, възложени му законосъобразно от ръководителя.
Изисквания към кандидата:
1. Участва в разработването на планове, стратегии и план-графици.
2. Носи отговорност за изпълнението на задачите на обекта, за предоставеното му оборудване и за срочното и качествено изпълнение и предаване на видовете работи.
3. Стаж минимум 1 година.
4. Познания при работа с металорежещи и металообработващи машини.
5. Кандидатът трябва да бъде отговорен, коректен, дисциплиниран и с желание за работа в екип.
6. Готовност за работа на обекти на фирмата в страната и чужбина.
7. Шофьорска книжка, категория B
Фирмата предлага:
1. Работно облекло.
2. Конкурентно възнаграждение.
3. Служебен транспорт до обекти на фирмата.
4. ТД.
5. 5-дневна работна седмица.
6. Застраховка.
7. Възможност за развитие и кариерно израстване.
8. Дългосрочна възможност за кариера и сигурност на работното място.
9. Социални придобивки.
За да кандидатствате по тази обява изпращайте актуална автобиография и снимка.
Всички данни предоставени от Вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
За допълнителна информация +359 883 999 333
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Кърджали

Ремонтни и Монтажни дейности