Чибо Кофи Сървис-Клон България КЧТ logo

Търговски представител за град Варна и региона

Няма описание

Търговски представител
Tchibo Coffee Service e kомпания, която предлага цялостни концепции на своите партньори, свързани с кафе решения, оборудване, чай и консумативи. Фокус канали за компанията са ХореКа, денонощни магазини за алкохол, цигари и офис канали.
Изисквания:
- Минимум една година професионален опит като търговски представител в категория FMCG/B2B и кафе;
- Средно образование (висшето образование е предимство);
- Сериозност, точност, комуникационни умения;
- Инициативност, упоритост, убедителност;
- Свидетелство за правоуправление на МПС: категория В;
- Опитът във фирма със сходна дейност се счита за предимство;
- Добро владеене на английски език ще се счита за предимство.
Задължения:
- Промотиране и продажба на продуктите на компанията;
- Комуникация с клиентите от портфолиото на фирмата, представяне на асортимента от
продукти на компанията и сключване на нови договори;
- Развитие на базата от клиенти чрез постоянно проучване на пазара.
Предимства:
- Трудов договор към официален дистрибутор
- Мотивираща заплата с всички предвидени от закона осигуровки;
- Служебен автомобил и мобилен телефон;
- Платен отпуск.
Молим кандитатите, отговарящи на изискванията и проявяващи интерес към позицията, да изпращат актуална автобиография със снимка.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби