ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ХРАНИТЕЛНИ ПРОДУКТИ

Ние сме Компания извършваща дистрибуция и логистика на хранителни продукти в района на гр.Казанлък.За извършване на Нашата дейност търсим да назначим енергична и отговорна личност на следната позиция :
"ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ"
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Осъществява директни продажби и заявки в търговската мрежа;
- Активно представя продуктите на фирмата с цел разширяване на пазарните
позиции;
- Поддържа и развива съществуващата мрежа от клиенти;
- Провежда и проследява промоционалните активности;
- Проследява и контролира излагането и съхранението на продуктите на фирмата;
- Изпълнява набелязаните обеми за продажба и поставените цели;
- Проследява заявките и плащанията от клиентите;
- Изготвя периодични отчети,справки и предложения;
- Непрекъснато работи за увеличаване качеството на обслужване
на клиентите;
НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:
- Шофьорска книжка кат.”В” – активен шофьор;
- Средно образование;
- Комуникативност, организираност, инициативност,самостоятелност;
- Отговорност, лоялност;
- Търговски нюх и умения за работа с клиенти;
- Компютърна грамотност - MS Office (Word, Еxcel);
- Умение за работа в екип;
- Много добри търговски и презентационни умения;
КАНДИДАТИТЕ С ОПИТ НА ПОДОБНА ПОЗИЦИЯ СА С ПРЕДИМСТВО
НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
- Месторабота гр.КАЗАНЛЪК;
- Възможност за обучение и развитие;
- Отлични условия на труд;
- Добро възнаграждение;
- 5 дневна работна седмица;
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, то ние очакваме Ваша професионална автобиография – CV и актуална снимка.

June 10th, 2022

Казанлък

Търговия и Продажби