Търговски представител, дивизия Тютюни и шоколади

Ние, ВМ Финанс Груп сме българска икономическа група, която управлява портфолио от 10 компании в различни сектори – дистрибуция на бързооборотни стоки, логистика, печатно-издателска дейност, реклама и образование. Висока оценка за отличната ни бизнес репутация, ефективна стратегия и продължаващо развитие и израстване е присъдената ни през 2015 г. награда от банка Гутман за „Най-добър семеен бизнес в Централна и Източна Европа“.Делион е новото име на Трансимпорт, част от ВМ Финанс Груп, е водещ дистрибутор на бързооборотни стоки. Съчетанието на качествени продукти, първокласна дистрибуторска и маркетинг услуга, е ключът към нашия успех. Основен партньор сме на световноизвестни марки като алкохолните напитки Glenfiddich, Tullamore Dew, Grant’s, Sailor Jerry, Hendrick's, Beluga, Patron, Amarula, Angostura; вината на AdVini, Bottega, Esporao; тютюневите изделия на Clubmaster, Handelsgold, Independence, Vasco Da Gama, Cafe Crème, Colts, Davidoff, Choice Fine Cut/ Pipe, Mac Baren Traditional; шоколадови продукти Starbrook и Classic Wheels; напитките на Fever-Tree и Tranquini.Делион има фокус върху ефективното управление на портфолиото си и е припозната като компания, задаваща тенденциите в организирането на първокласни събития. Имаме дълга история в изграждането на иновативни стратегии и развиването на марки на българския пазар. Ключовите позиции са заети от професионалисти с богат опит в бързооборотния сектор, което подсигурява детайлното разбиране на спецификите на бизнеса и добавена стойност към марките, с които работим.

Ние, ВМ Финанс Груп сме българска икономическа група, която управлява портфолио от 8 компании в различни сектори – дистрибуция на бързооборотни стоки, логистика, печатно-издателска дейност, реклама и образование. Висока оценка за отличната ни бизнес репутация, ефективна стратегия и продължаващо развитие и израстване е присъдената ни през 2015 г. награда от банка Гутман за „Най-добър семеен бизнес в Централна и Източна Европа“.
Делион, част от ВМ Финанс Груп, е водещ дистрибутор на бързооборотни стоки. Съчетанието на качествени продукти, първокласна дистрибуторска и маркетинг услуга, е ключът към нашия успех. Основен партньор сме на световноизвестни марки като алкохолните напитки Glenfiddich, Tullamore Dew, Grant’s, Sailor Jerry, Hendrick's, Beluga, Patron, Amarula, Angostura; вината на AdVini, Bottega, Esporao; тютюневите изделия на Clubmaster, Handelsgold, Independence, Vasco Da Gama, Cafe Crème, Colts, Davidoff, Choice Fine Cut/ Pipe, Mac Baren Traditional; шоколадови продукти Starbrook и Classic Wheels; напитките на Fever-Tree и Tranquini.
Делион има фокус върху ефективното управление на портфолиото си и е припозната като компания, задаваща тенденциите в организирането на първокласни събития. Имаме дълга история в изграждането на иновативни стратегии и развиването на марки на българския пазар. Ключовите позиции са заети от професионалисти с богат опит в бързооборотния сектор, което подсигурява детайлното разбиране на спецификите на бизнеса и добавена стойност към марките, с които работим.
Предлагаме Ви възможността да се присъедините към нас на позиция:
Търговски представител, дивизия „Тютюни и шоколади“
Отговорности:
• Посещения на обекти и осъществяване на директни и индиректни продажби;
• Поддържате договореното портфолио и следите за изпълнението на всички договорености в обектите от поверения Ви район;
• Следите стоковите наличности, генерирате поръчки и проследявате тяхното изпълнение;
• Представяте на клиентите предлаганите продукти и извършвате консултиране;
• Развивате видимостта на марките и излагането на продуктите;
• Носите материална отговорност за поверения ви склад и стока, като и за движимо имущество;
• Изпълнявате зададените количествени и качествени планове;
• Генерирате и анализирате пазарната информация;
• Инициирате, участвате в организацията и осъществявате маркетингови активности;
• Развивате пазара на тютюневи изделия в поверения регион.
Изисквания:
• Средно образование, висше образование в областта на маркетинга и/или търговията е предимство;
• Опит в търговията и дистрибуцията на бързооборотни стоки ще се счита за предимство;
• Познания на пазара на тютюневи изделия – предимство;
• Мърчандайзинг умения;
• Умения за управление на времето, самостоятелност и проактивност;
• Комуникативни умения, умения за презентиране и водене на преговори;
• Компютърни умения: MS Office;
• Свидетелство за управление на МПС - категория B.
Предлагаме Ви:
• Конкурентно възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
• Работа в престижна и утвърдена компания;
• Възможност за професионална реализация;
• Работа в предизвикателна и динамична среда.
Ако нашето предложение Ви привлича и сте готови да приемете предизвикателството, моля изпратете автобиографията си с посочен референтен номер.
Първоначалният подбор ще се извърши по документи, ще се свържем с одобрените кандидати.
Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Изпратените от Вас данни са лични по смисъла на Закона за защита на личните данни и се предоставят доброволно и с изричното съгласие на всеки кандидат.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби