Търговски представител

Пауър Брандс ЕООД е дистрибуторска компания, дъщерно дружество на VP Brands International - компания оперираща в сферата на бързооборотните стоки, лидер в производството на висококачествени вина и алкохолни напитки. Екипът на компанията се състои от над 200 професионалисти, които работят в звената Продажби, Маркетинг и Логистика.
В момента търсим Търговски Представител за град Варна
Основни задължения:
∙ Развива пазара на фирмените продукти на топъл и студен пазар
∙ Изпълнява поставените месечни цели;
∙ Поддържа контакти с клиенти с цел увеличаване на пазарното присъствие и подобряване на мърчандайзинг показателите на продуктите на компанията в съответната зона
∙ Представя и води преговори за въвеждането на новите продукти в обектите; договаря и осъществява промоционални активности и специални проекти, поставя рекламни материали;
∙ Осигурява правилното подреждане и позициониране на фирмените продукти според стандартите на компанията за мърчъндайзинг в обектите;
∙ Извършва заявки към дистрибуторите и следи за тяхното изпълнение;
∙ Изготвя справки за осъществените дейности;
Изисквания:
∙ Предишен опит като търговски представител
∙ Познаването на локални ключови клиенти е предимство
∙ Умения за убеждаване и водене на преговори;
∙ Висше образование;
∙ Готовност за интензивно шофиране в поверения регион;
Ние предлагаме:
Предлагаме добро възнаграждение и възможности за професионално развитие в компания №1 в отрасъла на Балканите.
Очакваме Вашите документи (автобиография и мотивационно писмо) чрез бутона кандидатствай.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Документите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност!

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби