Търговски представител

BUDMAX е българска компания за дистрибуция на материали за строителни и довършителни дейности с най-голямо национално покритие и търговска мрежа. Компанията е част от холдинга ARABESQUE, в който повечето фирми се специализират в различните сегменти на пазара на строителният бизнес.От създаването си BUDMAX постоянно разширява своята дейност и днес за BUDMAX работят повече от 100 професионално подготвени служители, които осъществяват над 800 доставки и сделки седмично.BUDMAX разполага и с два логистични центъра, обурудвани с модерна складова техника и софтуер за доставки, вътрешно складов транспорт, софтуер за продажби и следене на наличностите, собствен автопарк - бусове и камиони, екип от мобилни търговски агенти, специалисти в строителството,предлагащи най-доброто комплексно решение и логистична подкрепа на всеки от клиентите си.

Ние сме водещ мултинационален дистрибутор на строителни и довършителни материали. За нашия бизнес в България и офиса ни в гр. Бургас, търсим доказан професионалист с опит и познания на позицията „Търговски представител“.
Отговорности:
„Търговски представител“ ще работи за максимално увеличаване на продажбите и рентабилността чрез: мониторинг на тенденциите и възможностите на пазара, развиване на силни взаимоотношения със строителните компании и търговски партньори.
• Търси и развива възможности за растеж на продажбите чрез развитие на клиенти
• Идентификация на потенциални клиенти и подписване на търговски договори
• Осигурява своевременно и точно отчитане на операциите
Изисквания:
Важни умения и поведение на кандидатите за тази длъжност:
- Най-малко средно образование, за предпочитане е висше образование
- Минимум две години опит в директните продажби в B2B среда
- Професионален опит в продажбите на строителни и / или довършителни материали
- Английски език, писмен и говорим
- Гъвкавост, лоялност, ентусиазъм
- Персонален стил на общуване и силни умения за представяне
Нашето предложение за Вас:
• Конкурентна заплата и атрактивен пакет от възнаграждения, фирмен автомобил, телефон
• Бонуси за постигнати резултати
• Възможност за развитие на дългосрочна кариера в международната бизнес среда
• Обучение за фирмените продукти
• Приятелска среда в екип от висококвалифицирани и мотивирани млади хора
Ако това звучи като вдъхновяваща възможност, изпратете ни автобиография.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери