ТЪРГОВЕЦ/АКАУНТ В РЕКЛАМНА АГЕНЦИЯ

Мегалан ООД е дружество, утвърдило се през годините като едно от най-големите в сферата на копирните, рекламните и компютърните услуги. Собственик е на пет от най-големите копирни центрове в град София, верига копирни центрове "MANIAPRINT", рекламно студио "MANIADESIGN", интернет и гейм клуб "MANIA" и кафе-бар "CLUB 35". Дружеството е с непрекъснат инвестиционен процес в изграждане и оборудване на своите обекти. С дългогодишна история и натрупан опит сме изградили имидж и традиции. Професионалистите, които работят във фирмата са доказали многократно уменията си да се справят с най-големите предизвикателства. Ние знаем колко е ценно Вашето време и поради тази причина сме готови да Ви бъдем полезни в кариерното израстване.

Във връзка с разширяване на своята дейност Рекламно студио „MANIA DESIGN”, част от групата на Мегалан, търси да назначи инициативна и отговорна личност за длъжността:

Отговорности:

▲ Осъществява директна връзка с ключови клиенти и подизпълнители на рекламно студио „MANIA DESIGN”;
▲ Отговаря персонално за обслужването и комуникацията с настоящи клиенти и бъдещи такива;
▲ Презентира продукти, идеи и рекламни концепции на фирмата;
▲ Консултира клиентите при избор на най-подходящото рекламно решение, в зависимост от техните изисквания и нужди;
▲ Изготвя ценови оферти по запитвания на клиенти;
▲ Приема, организира, проследява и предава поръчки на клиенти в рекламно студио „MANIA DESIGN”;
▲ Следи за изпълнението на поетите към клиентите ангажименти
▲ Работи с документооборот и поддържа база данни чрез специализиран софтуер;

Изисквания:

▲Образование – в областта на рекламата и дизайна или аналогична специалност;
▲Задължително условие е предишен опит в рекламна агенция в сферата на ПЕЧАТНАТА / СУВЕНИРНАТА / ВЪНШНАТА реклама и дизайн;
▲ Работно ниво на владеене на английски език;
▲ Познания в предпечата и печатните материали и технологии.
▲ Много добра компютърна грамотност: MS Office, Outlook,
▲ Ползване на Photoshop, CorelDraw, Adobe Illustrator;
▲ Клиентоориентирано поведение и търговски нюх;
▲ Комуникативни и презентационни умения;
▲ Умения за работа в екип;
▲ Практичност и креативно мислене.

Ние Ви предлагаме:

▲ Отлични условия на труд в млад, енергичен и амбициозен екип;
▲ Индивидуално специализирано обучение;
▲ Възможност за предизвикателна работа и усъвършенстване на знанията Ви в сферата на маркетинга и рекламата;
▲ Работа в престижна фирма с изградени стандарти на взаимоотношения, както с клиенти, така и със служителите;
▲ Работно място – Студентски град;
▲ Стандартна работна седмица;
▲ Постоянен и дългосрочен ангажимент;
▲ Развитие на търговският потенциал;
▲ Мотивиращо възнаграждение плюс допълнителни бонуси;

Ако в нашето предложението сте открили своето работно място и бихте искали да станете част от екипа на Мегалан ООД, моля изпратете актуална автобиография на български език и ваше мотивационно писмо.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Конфиденциалността на работещите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби