ТЪРГОВЕЦ ВиК и/или ОВиК

Няма описание

Ние сме компания с над 25 годишен опит в областта на изграждането на отоплителни, водопроводни, канализационни и климатични инсталации и продажба на компоненти за същите. Във връзка с оптимизация на дейността си търсим:
ТЪРГОВЕЦ ВиК и/или ОВ материали
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Реализира търговската дейност на дружеството съобразно възприетата търговска политика на компанията;
• Осъществява пряко представяне на продуктете за които Майор и Ко. е вносител и дистрибутор, както и следи актуализацията на същите;
• Осъществява директни продажби на кленти в т.ч. определя търговски условия ;
• Води отчетностна на реализация на стоки по клиенти и обекти и плащанията ;
• Води активна търговска дейност за завоюване на нови клиенти ;
• Консултира и предлага видове решения съобразно нуждите на клиентите или проекта
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Висше или средно техническо образование;
• Доказан успешен опит на подобна позиция минимум 1 една години;
• Добро или отлично познаване на материалите и компонентите за ВиК и/или ОВ инсталации предлагани на пазара;
• Компютърна грамотност - Word, Excel, Microsoft office. Опит в работата със складова програма;Предимство MW
• Отлични комуникационни умения;
• Отлични организационни и аналитични умения;
• Умения за вземане на самостоятелни решения и носене на отговорност;
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Възможност за професионално развитие и реализация;
• Отлични условия на работа и обучение;
• Изпитателен срок 3 месеца
• Трудов договор на база месечно възнаграждение, плюс бонус за постигнати резултати;
В случай, че нашето предложение Ви интересува, моля изпратете автобиография, мотивационно писмо и актуална снимка . Ще се свържем само с одобрените след първоначалната селекция по документи кандидати.
Конфиденциалността е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности