Супервайзор на отдел Обслужване на клиенти

“Спорт Депо” АД е на българския пазар от 1998 г. Със своя млад и силно мотивиран екип от професионалисти компанията има амбицията и насочва усилията си към утвърждаването си като лидер на пазара в областта на вноса и търговията със спортни стоки и фитнес уреди, аксесоари, спортни облекла и обувки за всички видове спорт, както и за свободното време. В "Спорт Депо" АД е създадена работна среда, в която висококвалифицирани и отлично мотивирани хора реализират бизнес философията на компанията с отговорност към клиентите, партньорите и към цялото общество. Така служителите реализират и своите планове и мечти в рамките на една просперираща компания, ангажирана с максимална грижа за своя екип.Продуктите, които “Спорт Депо” АД представя на бългаския пазар са произведени от компании, световни лидери в своята област, като Kettler, Lotto, York, Armortech. “Спорт Депо” работи със собствено представителство в Сърбия и в Румъния, на територията на България притежава 26 магазина в 11 града и непрекъснато разширява дейността си.Ако сте професионалист - мястото Ви е сред нас!

"СПОРТ ДЕПО“ е част от най-големите спортни вериги в Европа – „SPORT 2000“, където могат да бъдат намерени над 30 000 стоки за всички спортове на повече от 70 световно известни марки.

Ако си активна и динамична личност, обичаш да общуваш с хора, искаш да работиш и да се развиваш в компания, доказала се като лидер, то ние търсим точно теб! Стани част от нашия млад и талантлив екип и дай своя принос за осигуряване на добро преживяване на нашите клиенти.

Фирмата търси да назначи Супервайзор на отдел Обслужване на клиенти
Customer Service Supervisor

Отговорности:
• Осигурява отлично обслужване на клиенти в кол центъра, полага грижа за обслужващия екип и създава решения, които подобряват услугата.
• Възлага, координира и контролира работата в отдела.
• Съставя работни графици и процедури за координиране дейностите на отдела с други отдели в компанията.
• Дава насоки на служителите, изготвя и прилага стандарти за обслужване, укрепвайки взаимоотношенията на клиентите с компанията.
• Организира периодични обучения на служителите с цел поддържане на непрекъснато високо ниво на обслужване и постигане на професионално израстване на служителите в отдела.
• Мотивира и контролира ефективността на служителите в отдела разработвайки и прилагайки система за индивидуална оценка на служителите на базата на обратна връзка от клиенти и на база на постигането на заложени KPI’s.

Изисквания:
• Професионален опит на подобна позиция в кол център или в отдел за обслужване и комуникация на клиенти във фирма.
• Способност за работа и управление на хора, и желание за работа в екип.
• Отлични писмени и устни комуникативни способности.
• Способност за разпознаване на нуждите на клиентите.
• Индивидуален и гъвкав подход спрямо клиентитите.
• Самомотивация, отговорност и проактивност.
• Владеене на английски език ще се счита за предимство.
• Добри компютърни умения (Microsoft Office, интернет, социални медии и др.)

Ние предлагаме:
• Добро финансово възнаграждение и отношение към хората.
• Допълнителни придобивки-допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна, отстъпки за пазаруване в магазините и др.
• Приятна работна среда и екип.
• Съдействие за адаптиране в работния процес.
• Интересна и предизвикателна работа в бързо развиваща се компания.

Ако смятате, че имате необходимите качества за позицията, длъжността представлява интерес за Вас и сте сериозно мотивиран, моля изпратете автобиография на български език и актуална снимка.

Документите ще се разглеждат при спазване изискванията на Закона за защита на личните данни.
Ще се свържем само с одобрените кандидати.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби