СТРОИТЕЛЕН ИНЖЕНЕР ПО ОТЧИТАНЕ НА СТРОИТЕЛСТВОТО

Няма описание

Строително дружество "КАРО ТРЕЙДИНГ" ООД е лидер в изпълнението на строежи от благоустройствената инфраструктура, хидротехническото строителство и опазването на околната среда.
Поради разширяване на нашата дейност, търсим да назначим строителен инженер, за голям ВиК проект в гр. Перник, занимаващ се с отчитане на строителството.
Станете част от нашия екип!
СТРОИТЕЛЕН ИНЖЕНЕР ПО ОТЧИТАНЕ НА СТРОИТЕЛСТВОТО (М/Ж)
I. ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Изготвя актове за изпълнение на строителството;
- Изготвя строителни графици;
- Изготвяне на екзекутивна документация;
- Отговаря за навременното отчитане на строителството;
- Изготвя количествено-стойностни сметки;
- Създава и поддържа досието на проекта;
- Изготвя справки, отчети, свързани с дейността и нуждите на ръководството на проекта;
- Опит с изпълнение на проекти по FIDIC ще се счита за предимство.
II. ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
- Висше образование – Строителна специалност, ВиК ще се счита за предимство;
- Опит на подобна позиция;
- Познаване на нормативната база в строителството;
- Отлична компютърна грамотност (MS Office- Word, Excel, MS Project, AutoCAD);
- Отлични, лични, организационни и комуникационни умения;
- Умение за самостоятелна работа;
- Отговорно отношение към поставените задачи;
- Умения за работа под напрежение;
- Мотивирана личност с готовност за работа и ориентирана към постигането на поставените цели;
III. НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Динамична работа в позитивна работна среда;
- Професионално обучение;
- Възможности за професионално развитие;
- Отлични условия на труд;
- Коректни трудови взаимоотношения;
- Стандартно работно време.
При интерес моля да ни изпратите през онлайн формуляра Вашата автобиография, като посочите най-ранната дата, на която може да започнете.
КАРО ТРЕЙДИНГ ООД

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности