Стажант - Правен отдел

Образцов Вход ООД е компания, тясно специализирана в поддръжката и управлението на жилищни сгради в режим на етажна собственост, жилищни комплекси от затворен тип, както и бизнес сгради и офиси. Компанията е създадена през 2015 година и за краткото време, в което се развива, успя да се превърне в една от водещите компании на пазара на този тип услуги. Компанията управлява над 100 отделни обекта, с над 3000 домакинства и над 5000 имдивидуални клиента. Компанията се е наложила като една от най-иновативните на пазара, а амбициите на екипа ни е постоянно усъвършенстване на услугите, както и въвеждането на нови услуги и удобства за клиентите ни.Продесионален домоуправител Образцов вход ООД,Господин Образцов, Госпожа Образцов, Майстор Образцов

Oбразцов Вход" ООД, една от водещите компании за управление на имоти и сгради в режим на етажна собственост в гр. София, във връзка с увеличения обем работа и разширяване на дейността на правния си отдел, обявява конкурс за нов служител на длъжност "Стажант - правен отдел"
СТАЖАНТСКИ ОТГОВОРНОСТИ
Подпомага отдела в извършването на правни и технически действия, необходими за изпълнение на текущи дейности, включително изготвяне на правни становища, търговски договори, съдебни документи и други;
Подава и получава документи по съдебни и административни производства;
Следи и се запознава с промени в нормативната уредба;
Изготвя справки, свързани с дейността на отдела;
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА
Завършен 3-ти курс, специалност Право;
Отлична компютърна грамотност – MS Office;
Комуникативност, отговорност, динамичност;
Продължителност на стажа: 1 година
Ние Ви предлагаме:
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм