Стажант Маркетинг

Новостартираща компания търси да назначи Стажант Онлайн търговия (ж/м) по Европейска програма за стимулиране на заетостта на младежи до 29г. Стажът е платен и е със срок от 6 месеца. Има възможност впоследствие стажът да бъде удължен или да премине в редовен трудов договор.
За нас: Ние сме старт-ъп фирма в производството на натурални хранителни продукти. Имаме онлайн пазар в чужбина, който планираме скоропостижно да разширим както продуктово, така и географски. Търсим човек с желание да учи, мисли и прилага разнообразни маркетинг инструменти в процеса на развиването на нови за компанията онлайн и офлайн канали за позициониране и продажби.
Отговорности (с помощта на наставник):
- Съдейства при провеждането на пазарни проучвания, събирането и обработката на резултати и планирането на маркетингови дейности от разнообразно естество;
- Съдейства при изготвянето на текстове и други маркетингови материали за публикуване в онлайн платформи с цел достигане до потенциални клиенти;
- Поддържа информацията за продуктите и фирмата в съответните онлайн платформи за продажби;
- Участва в изработването на визия, опаковка и послания за нововъведени продукти;
- Влиза в контакт с бизнес партньори, проучва възможности за съвместна работа с подизпълнители, посредници, снабдители;
- Участва в дискусиите и процеса по вземане на решения във всички гореизброени дейности.
Предлагаме:
- Работа в млад и тепърва развиващ се екип;
- Изключително разнообразни задачи в много от сферите на онлайн търговията;
- Неограничени възможности за парични бонуси при принос към продажбите/развиването на нови продукти и пазари.
Изисквания:
- Минимум средно образование;
- Много добър английски език (писмено и говоримо);
- Инициативност и способност за себеорганизация и навременно справяне със задачите;
- Критично мислене и активни действия при търсене на решения и подобряване на резултати;
- Възраст до 29г.
Ако смятате, че сте подходящ кандидат, моля изпратете автобиография и отговорете пълно на въпросите към обявата.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби