Стажант Електротехник

Фирма Тера Еко Билд – специализирана в търговията и доставките на кулокранове и резервни части за широка гама марки, търси да назначи сервизен електротехник.
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ
• Подържа в техническа изправност машините, съоръженията, различните инсталации и переферни устройства.
• Следи за изправността на техниката, извършва превантивни прегледи и отстранява аварии на кулокранове.
• Подпомага екипа на фирмите подизпълнители, които извършват монтаж и технически преглед на кулокранове за клиенти на нашата фирма.
• Познава принципа на работа на цялото техническо оборудване за продажба към клиентите.
• Притежава умения за работа с техническа документация и електроизмервателни средства.
ИЗИСКВАНИЯ
• Средно техническо-електротехническо образование,
[професионална квалификация “Електротехник” и/или опит на подобна позиция са предимство]
• Умения за работа в екип - инициативност, лоялност, тактичност, взаимопомощ.
• Владеенето на английски и/или испански език е предимство.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ
• Стаж по специалността и натрупване на професионален опит
• Възможности за развитие
• Служебен телефон
• Работно, фирмено облекло
• Обучение
• С перспектива за получаване на допълнителни финансови бонуси
• С перспектива за безсрочен трудов договор след изтичане на стажантския период
• 8 часов работен ден - 5 дни в седмицата
• В края на стажа ще получите препоръки за работата Ви от нашата фирма или предложение за постоянна работа в същата.
• Работа в екип от специалисти
• Възможност за обучения от специалисти в Испания и/или Андора.
Необходими документи за кандидатстване:
• Сканирана Диплома за висше образование
• CV
При интерес, моля изпратете CV и актуална снимка.
Само кандидатите, отговарящи на изискванията, ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности