СПЕДИТОР БИЗНЕС РАЗВИТИЕ МЕЖДУНАРОДНА СПЕДИЦИЯ

SYNECTICA е водеща консултантска компания за управление на човешки ресурси.От създаването на компанията през 1991г., ние осигуряваме цялостни решения по подбора, мотивирането и развитието на персонала на производствени и търговски компании в България. Нашят подход е изцяло ориентиран към потребностите на клиента и се основава върху приложението на съвременни психологически методи в управлението на човешките ресурси. Ние се стремим да съдействаме на хората и организациите да постигат своите цели . Ние вярваме, че високите професионални стандарти, личната ангажираност и етична бизнес практика са в основата на успеха.

Нашият клиент е динамично развиваща се транспортна компания, специализирана в превоза на хранителни продукти със/и без температурен режим, със собствени транспортни средства. Във връзка с развитие на дейността и стартиране на нов проект в международна и вътрешна спедиция, компанията търси :

ИЗИСКВАНИЯ

  • Висше образование, релевантно за позицията /степен „Магистър“

  • Професионален опит в международна и вътрешна спедиция: 3-4г

  • Отлично владеене на английски език, втори западен език е предимство

  • Много добра компютърна грамотност

  • Отлични търговски и организационни умения, ориентация към резултати, умения за работа в екип

ОТГОВОРНОСТИ

  • Развива и организира дейността в направление «Спедиция»; Участва активно в развитие на стратегията на  направлението.

  • Търси клиенти товародатели в чужбина и в страната, активно работи с електронни борси

  • Договаря условията по договорите за осъществяването на транспортните услуги

  • Изгражда, развива поддържа клиентско портфолио с директни товародатели на база дългосрочни взаимоотношения

  • Следи пазарните тенденции и конкуренцията в сектора

  • Следи оперативните приходи и разходи, рентабилността на превозите;

УСЛОВИЯ

Компанията предлага възможност за кариерно развитие, стабилност, подкрепа. Трудов договор с пълно осигуряване. Бонусна система, обвързана с темповете на развитие и постигането на договорените цели.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете професионална автобиография и актуална снимка.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД. С всички кандидати, одобрени по документи ще бъде проведено интервю.
СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ - лиценз № 2221 от 16.03.2017г.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби