Спедитор

Няма описание

София

Във връзка с разширяване на дейността си, фирма "Зет Ем Ти" ООД търси да назначи на трудов договор лице, на длъжност СПЕДИТОР.
• Основни задължения:
- Организиране на международни и вътрешни превози, включително и групажни по суша
- Водене на преговори, договаряне на цени и условия за осъществяване на международни превози
- Изготвяне на заявки -договор и необходимата документация по сключването на сделки
- Осъществяване и поддържане на контакти с международни превозвачи и клиенти
- Следене за безпроблемното протичане на транспорта и съдействане за разрешаване на възникнали проблеми
• Изисквания:
- Опит в областта на логистиката и спедицията
- Добро ниво на владеене на английски език
- Отлични комуникационни умения
- Умения за работа в динамична среда, организираност и комбинативност
- Умения за работа в екип
• Ние предлагаме:
- Трудов договор и осигуровки на пълен работен ден
- Мотивиращо възнаграждение
Ако това предложение представлява интерес за Вас и желаете да станете наш колега, кандидатствайте!
Ако желаете да получите допълнителна информация -Митко - 0882 82 31 13

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери