Специалист в отдел "Финанси" с френски език

With over 40 years of experience in technology solutions, supply chain, and managed services, Ingram Micro is now a global leader in the IT industry as one of the largest providers of a full range of technologies, electronic devices, and shared services worldwide. The desire to bring change and transform the future with the promise of technology has led us to develop at a rapid pace. All this is possible because of our exceptional, creative, innovative, flexible, bright, adaptable, and team-oriented people and their unique contribution. We have more than 30,000 associates, located globally in 50 modern offices on 6 continents.In 2012 our EMEA Global Business Center was established in Sofia, Bulgaria. Here our team of ambitious talents continues to grow and now consists of over 1100 creative people, delivering outstanding value for our vendor and customer partners. In Ingram Micro we strongly believe in equality! As an Equal Opportunity Employer we follow the idea that everyone deserves the chance to make its own unique contribution. We are dedicated to fostering the strength that this diversity brings to our workforce. One of our core beliefs is to provide equal opportunities for career growth and personal development to everyone, by recruiting, hiring, educating, and promoting associates of all job classifications, regardless of their age, sex, race, religion or any other protected criteria.It’s only your personality, dedication, and desire to improve that matters to us!

Желаете ли да станете част от екипа на голяма международна компания?

Знаете Френски език, имате желание и мотивация да го практикувате в бизнес среда и да се развивате в сферата Финансите?

Ingram Micro Ви предлага работа на смени, за да може по-лесно да съчетавате работата с ангажиментите си към университета. Това е страхотна възможност за старт на Вашата кариера в желаното направление и за придобиване на знания, умения и трудови навици в реална работна атмосфера.

С какво за занимава компанията?

Ingram Micro е най-големият дистрибутор на ИТ продукти. Компанията поддържа глобални операции чрез обширна мрежа за продажби и дистрибуция в Северна Америка, Европа, Близкия изток и Африка, Латинска Америка и Азиатско-тихоокеанския регион. В България компанията стъпи през 2012 г. и получи отличието „Инвеститор на годината”. Към началото на 2018 г., в центъра за споделени услуги в София работят над 1000 души, които се занимават основно с административни и аналитични дейности.

Одобреният кандидат ще има следните задължения:

• Активна комуникация с бизнес партньори относно въвеждане промоционални условия по актуални продукти
• Обновяване на актуалните цени в системата за планиране на ресурсите на предприятието
• Администриране на претенциите за разходи, дебитни и кредитни известия
• Стриктно следене договорените срокове за претенциите, незатворени заявки и плащания

Успешните кандидати биха имали:

• Образование в сферата на финанси, икономика и бизнес администрация е предимство
• Писмено и устно ниво на владеене на френски език - ниво B2 и по-високо
• Отлични умения за работа с MS Excel и способност за работа с голем обем от данни
• Умения за ефективна комуникация с хора и работа в екип
• Внимание към детайлите и точността
• Идеи за подобрение и иновации

София

Търговия и Продажби