Специалист ТРЗ

Корпорация Топливо АД е една от най- големите български компании, специализирана в търговията със строителни материали.
Ние сме комуникативни, усмихнати, с позитивен заряд. Обичаме това, което правим да бъде най- доброто и сме отдадени на своите клиенти.
Ако си ентусиаст, обичаш динамиката и си отговорна личност, то ти си човекът за нас!
ОТГОВОРНОСТИ:
• Подготвя и оформя необходимите документи по назначаване, регистрация и освобождаване на персонала;
• Изготвя трудови договори, допълнителни споразумения и служебни бележки, уведомления към НАП, УП форми;
• Изготвя, администрира и съхранява личните досиета на служителите;
• Изготвяне на графици при сумирано отчитане на работното време;
• Изготвяне на периодични отчети за наетите лица, отработеното време, средствата за работната заплата и други разходи за труд към НСИ;
• Изготвяне на декларация по чл. 15 към Инспекцията по труда и подаване;
• Обработва първичната трудова документация и изготвя ведомост за заплати, декларации 1 и 6;
• Подготвя справки и финансови анализи за ръководството;
• Следи за спазване на разпорежданията на ЗБУТ;
• Стриктно спазва трудовото законодателство и сроковете, свързани с отчетността на труда;
• Следи измененията в българското законодателство във връзка с трудово-правните отношения.
• Работи със специализиран софтуер за ТРЗ.
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА:
• Предишен опит на подобна позиция минимум 3 години;
• Опит в администриране на персонал над 300 лица;
• Подходящо образование, отговарящо на длъжността;
• Добро познаване на действащото трудово и осигурително законодателство (КТ, КСО,ЗДДФЛ и всички нормативни документи,свързани с администрирането на трудво-правните отношения);
• Добро познаване на нормативните документи, свързани със ЗЗБУТ;
• Добри компютърни умения;
• Способност да организира добре времето и работните си процеси;
• Силна мотивация и умение за работа в ситуации с дефицит на време;
• Умения за работа в екип;
• Лоялност и конфиденциалност;
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• Работа в стабилна компания с дългосрочни ангажименти;
• Отлични възможности за професионално развитие;
• Приятна работна атмосфера в съвременен офис, на комуникативно място - гр.София, кв. Лозенец;
• Работа в млад и енергичен екип от професионалисти;
• Обучения, свързани със заеманата длъжност;
• Мотивиращо възнаграждение;
• Трудов договор с Корпорация Топливо АД;
Ако си коректен и прецизен, мотивиран за успешно развитие в българска фирма с високи стандарти и имаш желание за динамична работа, моля изпрати автобиография и актуална снимка.
Само първоначално одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности