Специалист ТРЗ и работна заплата

Няма описание

Инфинити Пропърти е иновативна инвестиционна компания, лидер в областта на луксозното жилищно строителството.

18 години сме позиционирани в сегмента на първокласни имоти и изграждаме за нашите клиенти с много отдаденост, все по-луксозни сгради и уютни домове, като използваме съвременни технологии и материали с най-високо качество.

Разширяваме екип си и предлагаме възможности за професионална реализация в различните направления на организацията ни. Ценим индивидуалния принос на всеки служител и непрекъснато се стреми да усъвършенстваме подход ни по отношение на
управлението и развитието на колегите ни. Нашият екип е най-ценния ни актив.

В случай, че отговаряте на нашите изисквания и сте мотивирани да станете част от Инфинити, за да се развивате заедно с нас, очакваме кандидатурата Ви за позиция Специалист ТРЗ и работна заплата.

Ако Вие имате:

  • Висше икономическо образование;

  • Трудов стаж на сходна позиция – минимум пет години;

  • Отлична компютърна грамотност и познаване на специализирани ТРЗ софтуери;

  • Отлично познаване на българското данъчно, трудово и осигурително законодателство;

  • Мотивация и желание за извършване на структурни и организационни промени;

  • Способност да управлява време, приоритети и хора;

  • Лоялност, конфиденциалност и инициативност при изпълнение на задълженията си;

И искате да:

  • Администриране на дейностите по назначаване, преназначаване и освобождаване на персонал; поддържане на трудовите досиета, вкл. изготвяне на длъжностни характеристики;

  • Администриране на извън трудовите правоотношения;

  • Изготвяне и подаване в срок на необходимата информация към ТП на НАП, НОИ, ИА Инспекция по труда, НСИ, Агенция по заетостта, комуникация с органите на ИА Инспекция по Труда, ТД на НОИ, НАП и др.;

  • Изготвяте справки за мениджмънта и колектива по зададени критерии запитвания;

  • Администриране осигуряването на здравословни и безопасни условия на труд (ЗБУТ) в компанията; активна комуникация със СТМ и контрол на работата й; изготвяне на необходимия набор от документи, касаещи безопасните условия на труд за всеки
    обект на компанията;

  • Изготвяне и актуализиране на всички видове задължителни по закон документи, касаещи персонала (правилници, заповеди, процедури);

  • Извършвате и други задължения, свързани с длъжността;

При нас ще намерите:

  • Мотивиращо възнаграждение

  • Фиксирано работно време на трудов договор и приятна работна среда

  • Социален пакет

  • Въвеждащо обучение, сигурност и възможност за развитие

  • Дългосрочна реализация в стабилна и иновативна компания

Необходими документи за кандидатстване:

  • Автобиография с актуална снимка

  • Мотивационно писмо

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности