СПЕЦИАЛИСТ ПТО

Няма описание

Стимекс” ЕООД е създадена преди тридесет години. Основната ѝ дейност е свързана със строителство - проектиране, изграждане, ремонт и поддържане на пътища, както и различни обекти с обществено предназначение. Фирмата е сертифицирана по ISO 9001:2015, ISO 45001:2018 ISO 14001:2015 EN, ISO 39001:2014 член e на Камарата на строителите в България.
Във връзка с осъществяване на своята дейност, дружеството търси да назначи Специалист ПТО - строителен инженер или строителен техник за работа към Техническия отдел на дружеството, базиран в град Варна.
Отговорности:
• Изготвяне на оферти, КСС, анализи, графици;
• Изготвяне и окомплектоване на документация за актуване и отчитане на СМР;
• Организиране на цялостния процес по администриране, техническа обработка, отчетност и архивиране на всички необходими документи във връзка с участие на дружеството в процедури по ЗОП и други тръжни процедури;
• Комуникация и кореспонденция с клиенти, възложители, доставчици и подизпълнители;
Изисквания:
• Средно строително или висше строително образование;
• Познаване на нормативната база - в сферата на строителството и на строителните технологии, ЗУТ, Закон за обществените поръчки (ЗОП) и Правилник за прилагане на закона за обществените поръчки (ППЗОП);
• Много добра компютърна грамотност (WORD, EXCEL, INTERNET, работа с Building Manager и AutoCad.);
Предимства:
• Практическият опит във воденето на стр. обекти е предимство;
• Опит на подобна позиция ще се чита за предимство;
• Шофьорска книжка.
Предлагаме:
• Работа на пълен работен;
• Конкурентно възнаграждение;
• Коректност в трудовите отношения;
• Пакет социални придобивки – ваучери за храна;
Документи необходими за кандидатстване:
• Автобиография с актуална снимка.
Предоставените от вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Варна

Административни, Офис и Бизнес дейности