Специалист продуктов Маркетинг, PR и Реклама за отдел Изходящ туризъм

Нека Ви разкажем нашата дълга история накратко.От 1994 до 2015 година Тез Тур отваря над 80 офиса в 24 страни по целия свят. В началото започнахме с 60 туриста в една дестинация, в момента обслужваме 2,5 млн. туриста годишно. Формулата на успеха на Тез е качеството, което предлага.Ние не използваме посредници. Грижим се лично за почивката на всеки наш турист - чрез собствените си обслужващи офиси във всички наши посрещащи дестинации, пътуването с нашата авиолиния и нашите модерни автобуси и автомобили.През 2006 година Тез Тур стъпва в България. Отваряме изпращащия ни офис и започваме да предлагаме високо качество на българския туристически пазар. Ние поставяме нови критерии, с които конкурентите ни започват да се съобразяват, а клиентите и агенциите ни са щастливи, че могат да разчитат на нас.30 000 агенции доверяват клиентите си на Тез Тур. И остават доволни от резултата.

Ние сме TEZ TOUR – международен туроператор с офиси в почти цял свят, а целта ни е да бъдем лидер във високите технологии в туризма.Търсим ново попълнение в Маркетинговия ни отдел - креативен и амбициозен човек, който да обича предизвикатествата.
Отговорностите ще включват, като няма да се изчерпват само с:
- Добри copywriting умения - писане на PR статии, блог статии, рекламни текстове и др.;
- Сътрудничество с парньори по организацията на различни фирмени събития, в това число провеждащи се и онлайн;
- Поддръжка на сайта на компанията;
- Анализ и оценка на онлайн рекламните ни кампании;
- Изготвяне на стратегии за развитие на онлайн присъствие и репутация;
- Работа с бюджети за онлайн маркетинг и реклама;
- Ежедневна комуникация с партньорската ни мрежа от агенти;
- Развитие на нови продукти/дестинации;
- Подготовка и изпращане на информационни бюлетини към клиентската и агентска мрежа;
- Създаване на банери, покани и други визуални елементи за фейсбук постове и др.;
- Съдействие при изготвяне на фирмени рекламни материали и мероприятия;
За да станете част от екипа ни, е необходимо:
- Задължителен опит на подобна позиция в туристическия бранш;
- Желание за развитие, способност за адаптиране към различни ситуации;
- Ефективност, инициативност, умение за спазване на крайните срокове и изпълнение на възложените задачи;
- Умения за работа в екип, комуникативност, иновативност, креативност и прецизност;
- Много добро владеене на английски език – писмено и говоримо; владеенето
на руски език ще се счита за предимство;
- Отлична компютърна грамотност;
- Опит в работата с Google Analytics, Google Adwords, Facebook Business Manager.
- Базови познания в областта на SEO оптимизацията;
- Да притежавате добри ораторски и презентационни умения.
TEZ TOUR предлага:
- Работа в динамична среда с екип от високо квалифицирани специалисти;
- Дългосрочно трудово правоотношение;
- Атрактивно възнаграждение.
Ако това предложение представлява интерес за Вас и отговаряте на изискванията, ще очакваме вашата автобиография с актуална снимка.
Всяко изпратено CV ще бъде обстойно разгледано и при одобрение ще се проведе събеседване на място в офиса на компанията.
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно ЗЗЛД.
Моля на обявата да отговарят само кандидати, отговарящи на гореизложените изисквания!

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм