ТАБАК КОМ ИНЖЕНЕРИНГ ООД - град Варна logo

Специалист, продажби

Няма описание

Отговорности:
- Отговаря за цялостната комуникация и оперативното обслужване на настоящи и бъдещи клиенти;
- Въвежда и поддържа актуална информация в база данни за клиентите;
- Съдейства при решаване на рекламации на стоките;
- Координира отношенията с доставчици по конкретни клиентски запитвания;
- Грижи се за логистичните потребности на клиентите, поддържа контакти с куриерските фирми и следи за навременно и точно изпълнение на заявките;
Изисквания:
- Опит в директните продажби;
- Много добра компютърна грамотност;
- Висока степен на организираност, отговорност, ангажираност и способност за подреждане на задачите;
- Умения за работа в екип;
Ние предлагаме:
- Интересна, разнообразна, отговорна и дългосрочна работа;
- Добро месечно възнаграждение;
- Работа в динамична и бързо развиваща се сфера;
В случай, че отговаряте на посочените изисквания, изпратете Вашата актуална автобиография. Вашите данни ще бъдат използвани единствено за целите на подбора и няма да бъдат предоставяни на трети лица.

June 10th, 2022

Варна

Ремонтни и Монтажни дейности