Специалист поддръжка Онлайн Магазин

Ние сме динамично развиваща се българска компания, с вече наложени позиции в областта на търговията със строителни материали. Във връзка с разширяването на нашата дейност, търсим да назначим организирани и мотивирани хора за позицията: Специалист поддръжка Онлайн Магазин
Отговорности:
- Работа с административен панел на онлайн магазина - качване на продукти, снимки, описания и обновяване на съдържанието,
- Разрешаване на проблеми с технологичен характер,
- Популяризира фирмения сайт в уеб пространството,
-Публикуване на съдържание във форуми, социални мрежи, блог платформи и сайтове за обяви,
Изисквания:
-Завършено Висше образование,
-Опит на подобна позиция минимум 2г,
- Отлична компютърна грамотност,
-Опит в областта на електронната търговия,
- Отговорност, умение за работа в екип, инициативност,
Ние предлагаме:
- Постоянен трудов договор
- Актуална заплата
- Фирмено обучение
- Възможност за професионално развитие в структурите на фирмата
Необходими документи:
- Автобиография
- Актуална снимка
Моля, не забравяйте да впишете референтния номер на обявата!
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби