Специалист Опаковки

ДАНСОН е фармацевтично ориентирана холдингова компания, основана в България през 2015 година, от професионалисти с дълъг опит в сферата. Основният бизнес е развитие, производство и маркетиране на лекарствени продукти, медицински изделия, хранителни добавки и козметика. ДАНСОН е фирма с богатото продуктово портфолио, която се превръща в предпочитан производител за много партньори и клиенти както в Българския, така и за редица чужди пазари. ДАНСОН предлага широка гама от лекарствени продукти, хранителни добавки, както и козметични изделия. Нашата философия е да разработваме и предоставяме висококачествени продукти с цел по – качествен живот. Основните пазари, на които ДАНСОН е представен и има успешно присъствие с продуктите си са:- Русия- България- Беларус- Украйна- страните от Централна Азия: Казахстан, Киргизия, Узбекистан, Таджикистан- страните от Кавказкия регион: Грузия, Армения, Азербайджан- страните от Прибалтийския регион и др.ДАНСОН има представителства в Казахстан и Беларус.

Дансон е търговска компания, част от международна група специализирана в производство, маркетинг и продажби на лекарствени продукти, хранителни добавки и козметични продукти.
Компанията притежава два фармацевтични завода – Ветпром АД в България и Danapha JSC във Виетнам, с портфолио от регистрирани в България продукти, включващо повече от 100 лекарства, козметични продукти, хранителни добавки, както и 44 запазени собствени търговски марки.
Дансон търси да назначи Специалист Опаковки
Основните отговорности, предвидени за позицията са:
• Съгласува текстове и дизайни на опаковките при изготвяне на нов дизайн/редизайн;
• Отговаря за съгласуването и изготвянето на предпечатни файлове за опаковките;
• Съгласува схеми на единични и групови опаковки;
• Отговаря и организира промишлените и транспортни тестове на опаковките;
• Отговаря за външния вид и печата на опаковките в съответните печатници;
Изисквания:
• Висше образование
• Английски език, Руски език – добро ниво говоримо и писмено;
• Познания в дизайнерски софтуер: Adobe Illustrator, In-design, Corel Draw се считат за предимство
• Умения за работа с Microsoft Excel;
• Опит в сферата на предпечат/печат се счита за предимство;
• Познаване на изискванията за опаковки за фармация, козметика и хранителни добавки се считат за предимство
• Задължителен опит от 1 г. в сферата на създаването на опаковки в козметичната, хранително-
вкусовата и фармацевтичната промишленост
Личностни качества:
: Умение за самостоятелно приоритизиране и организиране на текущите задачи;умение за работа в екип; инициативност.
Ние предлагаме:
- Работа в една от водещите фармацевтични компании
- Въвеждащо и съпътстващи обучения
- Добро заплащане
- Възможности за професионално развитие
- Осигуряване/заплащане на транспорт за живеещите извън гр. Радомир
Aко позицията представлява интерес за вас и се разпознавате в посочените по-горе изисквания, изпратете ни вашата автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички документи ще бъдат разгледани при спазване на пълна конфиденциалност и защита на личните данни.

June 10th, 2022

Радомир

Производство