Специалист опаковки

Нашият клиент търси да назначи специалист, който да отговаря за производството на опаковките на компанията.
Задължения:
- да отговаря за качеството и сроковете на изработка на опаковките;
- да участва заедно с другите звена в разработката на нови опаковки;
- да контактува с външни подизпълнители при производството на опаковките.
Изисквания:
- опит в компания произвеждаща картонени или гъвкави опаковки на една от длъжностите като технолог, търговец или специалист предпечатна подготовка;
- задължително добро ниво на английски език;
- задължително да бъде активен шофьор В категория;
- завършено средно или висше образование, техническо или икономическо.
Предлагаме:
- динамична работа в престижна компания;
- задължително допълнително обучение в спецификата на работа;
- добро стартово нетно заплащане;
- социален пакет.
Процедура по кандидатстване:
- използвайте бутона "Кандидатствай за обявата";
- подходящите кандидати ще бъдат поканени на интервю;
- само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю с работодателя.
Полиграфия инфо е регистриран посредник за работа в Агенция по заетостта под номер №1867 от 22 Април 2015г.

June 10th, 2022

София

Производство