Специалист, медицински изделия и консумативи

Acibadem City ClinicAcibadem City Clinic is the largest group of hospitals with a leading market position in Bulgaria. It is part of the global health group - IHH Healthcare Berhad ( "IHH"). IHH leads integrated health activities and related services and is the second largest worldwide public healthcare company. Acibadem City Clinic owns 4 hospitals with over 750 beds and 5 medical centers, employing over 2,400 people, 900 of whom are doctors, leading experts in their fields. Acibadem City Clinic includes the leaders in private healthcare in Bulgaria: Acibadem City Clinic Tokuda Hospital, Acibadem City Clinic Cardiovascular Center and Cancer Center in Sofia and Acibadem City Clinic Medical Center in Varna. The group offers unique for Bulgaria technology and medical services. In the healthcare, group is the only 3 hospitals in Bulgaria accredited by the Joint Commission International (JCI) for the highest standards of quality and safety.  The healthcare group is recognized for the state-of-the-art technology and equipment, unique for the country medical services and innovative diagnostics, treatment and prophylactic techniques, urgent medical conditions, and healthcare in almost all medical specialties.

Аджибадем Сити Клиник е най-голямата група от лечебни заведения с водеща пазарна позиция в България. Веригата е част от глобална здравна група - IHH Healthcare Berhad (“IHH”). IHH ръководи интегрирани здравни дейности и свързаните с тях услуги и е второто по големина в света публично здравно дружество.
Аджибадем Сити Клиник притежава 3 лечебни заведения с над 750 легла и 4 медицински центъра, в които работят над 2500 човека, 700 от които са лекари, водещи специалисти в своите области. Здравната група предлага уникални за България технологии и медицински услуги. Във веригата са и единствените болници в България, акредитирани от Joint Commission International (JCI) с най-високия стандарт за качество и безопасност в областта на здравеопазването.
Аджибадем Сити Клиник стартира подбор за позиция СПЕЦИАЛИСТ МЕДИЦИНСКИ ИЗДЕЛИЯ И КОНСУМАТИВИ.
Описание на позицията:
• Води търговска кореспонденция с дистрибутори на медицински изделия и консумативи.
Комуникира и работи в тясна връзка с екипите на медицинските отделения в болниците.
• Проследява и оптимизира поръчките и движението на консумативите и стоките от доставчиците до съответната клинична база.
• Анализира и организира цялостния логистичен процес за съответните медицински изделия и консумативи необходими за нормалния работен процес на съответната клиничана база.
• Планира и прогнозира разхода на медицинсик изделия и консумативи за предстоящия отчетен период.
• Заявявя и поръчва необходимите видове и количества медицински изделия към съответните доставчици.
• Води отчетност за изразходването на поръчаните и досатвени медицински изделия.
Изисквания за заемане на длъжността:
• Висше образование – Бизнес администрация; Икономика; Мениджмънт и сходни.
• Опит на същата или сходна позиция ще се счита за предимство.
• Добро работно ниво на владеене на английски език.
• Отлична компютърна грамотност – MS Office, Mail, Internet.
• Отлични организационни и комуникативни умения.
Ние Ви предлагаме:
• Възможност за професионална реализация в най – голямата частна група от лечебни заведения.
• Мотивираща работна среда в екип от професионалисти, посветени на призванието да помагат на хората.
• Адекватно и сигурно възнаграждение.
• Допълнително здравно застраховане.
• Програми и отстъпки за достъп до здравно обслужване за близки на служителите.
Необходими документи: професионална автобиография с актуална снимка. Моля опишете вашите мотиви да кандидатствате при нас в кратко мотивационно писмо.
Аджибадем Сити Клиник е администратор на лични данни и ще обработва предоставената от Вас информация само и единствено за целите на подбора на персонал. За повече информация относно начина на обработване на личните данни, може да прочетете на сайта на дружеството.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

За обявата

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности