Специалист Логистика

Няма описание

СПЕЦИАЛИСТ ЛОГИСТИКА
Във връзка с дългосрочната стратегия на компанията и плановете за развитие и разширяване на бизнеса, Балкан Полимерс ЕООД търси да увеличи екипа си в София с амбициозни специалисти на позиция:
Местоположение: София
Балкан Полимерс ЕООД е международна компания с основна дейност в областта на търговията с полимери и суровини. Компанията е основана през 2012 г. с основна цел внос и износ на стоки в цяла Европа. Балкан Полимерс ЕООД е в непрекъснат процес на устойчив растеж и в момента успешно разпространява повече от 100 000 MT полимерни продукти годишно за нуждите на своите клиенти.
Отговорности:
• Използване на информационни системи за управление на стоковите наличности, проследяване на сроковете за доставка, транспортните разходи и проследяване на целия логистичен процес;
• Комуникация с логистични и транспортни фирми, изготвяне на договори-заявки и намиране на нови партньори в сектора;
• Използване на изградени системи за координация и контрол върху цикъла на поръчки и доставки;
• Използване на данни от съществуващи системи за оценка и мониторинг на ефективността и качеството;
Изисквания:
• Опит с работа на MS office и писмен и говорим английски език
• Предишен опит с ERP системи
• Способност за решаване на проблеми и вземане на решения, иновативно мислене и способност за рационализиране на работния процес;
• Комуникация, преговори, организация и аналитични умения
• Умение за управление на времето и стреса
• Кандидати с едно или повече от следните ще бъдат разглеждани с предимство: Опит и познания в различни видове транспорт: сухопътен, морски и железопътен; Опит с митнически служби и административни учреждения; Допълнителни езици – турски, фарси или руски
Какво предлагаме:
• Работа в млад, динамичен и ентусиазиран екип
• Възможност да станете член на бързо развиваща се международна компания
• Динамична и интересна работа
• Конкурентна заплата и бонус, базиран на резултатите
Интересувате ли се от тази обява? Смятате ли, че бихте били идеален кандидат за тази позиция? Ако отговорът е да, моля, изпратете вашата кандидатура. Моля, имайте предвид, че ще се свържем само с избраните кандидати. С подаване на заявлението кандидатите се съгласяват с използването на лични данни от упълномощените лица на работодателя, за извършване на подбора на кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разгледани в строга конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби