Специалист Качество

Няма описание

Вем Юръп е част от международната група VEM Tooling ,която е специализирана в производството на прецизни шприцформи и щанци с приложение в автомобилната, фармацевтичната, опаковъчната и други индустрии. Компанията има заводи в Китай, Индия, Тайланд и Мексико. Във връзка с разширяване на дейността си в България, компанията търси:
Отговорности:
• Докладва за проблеми свързани с производството, блокира части и доставки, дължащи се на проблеми, свързани с качеството
• Извършва входящ контрол на материали и части
• Работи с измервателни уреди и 3D измервателна машина
• Разчита техническа документация
• Планира и провежда производствени проверки свързани с качеството в производството и изготвя оценки
• Документира, обработва и анализира рекламации от доставчици
• Въвежда превантивни и коригиращи мерки с цел осигуряване на качеството
• Изготвя доклади към ръководството на дружеството
• Изготвя планове за проверки и одити и определя средствата за извършване на проверките
• Провежда вътрешни одити и одити от клиенти
• Познава и прилага документите на функциониращата Система за управление на качеството, околната среда, здравето и безопасността при работа (ИСУ), разработена по изискванията на ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 и IATF 16949
Изисквания:
• Висше техническо образование или образование в областта на управление на качеството
• Работа с 3D измервателна машина
• Добра компютърна грамотност
• Добро владеене на английски език
• Комбинативност, инициативност и аналитично мислене
• Умение за работа в екип
• Умение за спазване на крайни срокове и поставени цели
• Отговорност, организираност, прецизност
Високо оценяваме интереса към компанията и благодарим на всички кандидати за отделеното време.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Пловдив

Производство