Специалист изграждане на оптични мрежи - Сплайсьор

PIC Technology  извършва дейности в областта на проектиране, изграждане, поддържане и абонаментно обслужване на електрически системи, системи за осветление, комуникационни и информационни системи и слаботокови инсталации. Инсталация, монтаж и ремонт на електро инсталации, домофонни системи, алармени системи, видео наблюдение, контрол на достъп. Окабеляване, ел. оборудване. Инсталация, монтаж и ремонт на ел. табла и електро захранвания. Цялостно окабеляване или частично. Смяна на ел инсталация и др. Изграждане и поддръжка на пожароизвестителна и охранителна техникаИзвършваме дейност в района на гр. Бургас, като извършваме дейности на територията на цялата страна, като се увеличава вида и обема на предлаганите дейности и услуги.

ВАШИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ ЩЕ БЪДАТ:
- Изграждане и отстраняване на аварии на оптична свързаност към клиентите;
- Спазване на план график за изпълнение на задачите;
- Участва в изграждане и измерване на нови оптични трасета и разширяване на съществуващите;
- Отговаря за правилната експлоатация и поддръжка на оптичната мрежа включително и техника;
- Рапорт за извършената дейност
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Опит и познаване на инсталационни практики и материали – сплайсване на муфи, видове оптични кабели и пач корди, оптични разпределители /ODF/;
- Завършено средно образование – предимство е техническо; Ще се счита за предимство завършилите висше образувание (технически науки)
- Готовност за работа в екип и усвояване на нови знания и умения;
- Добри комуникативни умения;
- Шофьорската книжка;
- Опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
- Познание за типовете оптични мрежи и елементи (FTTB, FTTH – AON, PON и др.);
- Умения за работа със сплайсер и измервателна апаратура;
- Готовност за командировка в чужбина
КАКВО ТИ ПРЕДЛАГАМЕ?
Договор сключен между ПИК ТЕХНОЛЪДЖИ ЕООД за постоянна работа.
- Мотивиращо заплащане;
- Допълнителни бонуси;
- Целогодишна и дългосрочна заетост:
- Трудово договор, социални и здравни осигуровки:
- Платен годишен отпуск
- Въвеждащо обучение;
- Работа в млад и амбициозен екип;
- Подсигурена квартира
- Служебен транспорт

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности