СПЕЦИАЛИСТ ЕЛЕКТРОННИ И ЦИФРОВИ СИСТЕМИ

КАССАБА СИСТЕМС ООД е високотехнологична компания оперираща в областта на информационните технологии, слаботоковите системи и системите за сигурност. Фирмата е от първите организации в България предлагащи ИТ аутсорсиг за корпоративни клиенти и основен вносител и ситемен интегратор на слаботокови системи и системи за сигурност.

"КАССАБА СИСТЕМС" ООД е инженерингова компания оперираща в областта на ИТ технологиите, слаботоковите системи, системите за сигурност и IoT. Фирмата е основен вносител и системен интегратор на слаботокови системи и системи за сигурност.
Във връзка с разширяване на дейността, "КАССАБА СИСТЕМС" ООД търси мотивирани професионалисти за длъжността:
СПЕЦИАЛИСТ ЕЛЕКТРОННИ И ЦИФРОВИ УСТРОЙСТВА
Отговорности:
- Активно участва в процесите на тестване и разучаване на нови електронни устройства, системи и технологии;
- Консултира клиентите и партньорите на дружеството при избора на решение и технически средства;
- Проучва нови технологии и продукти;
- Извършва техническа консултация на клиентите на дружеството на място, в офиса и по телефона;
- Изготвя инструкции и документация за нови продукти, системи и устройства;
- Обучава партньорите на фирмата относно конфигуриране и настройка на предлаганите технически средства.
Изисквания към кандидатите:
- Отлични познания по електроника и електротехника;
- Отлична компютърна грамотност;
- Познания по компютърни мрежи;
- Подходящо висше или средно образование (електроника, електротехника, автоматизация, телекомуникации, компютърни системи и мрежи, др.);
- Много добри аналитични и организационни умения;
- Отговорност, умение за работа в екип, инициативност;
- Свидетелство за управление на МПС - активен шофьор;
За предимства ще се считат едно или няколко от следните умения:
- Предишен опит на подобна позиция;
- Опит при тест на електронни устройства;
- Опит при ремонта на електронни устройства;
- Опит в администрацията на компютърни мрежи
Фирмата предлага:
- Отлични условия на работа;
- Допълнителни обучения;
- Възможности за придобиване на нови знания и професионално развитие;
- Интересна, предизвикателна и динамична работа в млад екип;
- Мотивиращо възнаграждение и бонусна система за постигнати резултати;
За да кандидатствате за тази позиция, изпратете автобиография с актуална снимка.
Информацията, която предоставяте, е поверителна и попада под защита на ЗЗЛД.
Дружеството се задължава да я използва единствено за целите на подбора.
Документите ще бъдат обработени строго конфиденциално.
Само избраните от нас кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Месторабота: София

June 10th, 2022

София

Производство