СПЕЦИАЛИСТ ЦЕНООБРАЗУВАНЕ

Няма описание

Строителна фирма, занимаваща се със строителство на линейни и инфраструктурни обекти, търси да назначи - амбициозен Специалист Ценообразуване за офиса си в гр. София
Основни изисквания:
- Висше техническо образование или средно профилирано образование;
- Компютърна грамотност - MS Office, AutoCad, ценообразуващ софтуер
- Минимум 1 година опит в изготвянето на анализни цени;
- Общо познаване на нормативната база на ЗОП;
- Общо познаване на цялостния строителен процес;
- Умения за разчитане на строителна и проектна документация;
Отговорности и задължения:
- Поддържане на актуални цени на матерали;
- изготвяне на анализни цени;
- изготвяне на количествени сметки;
- взаимодействие с други отдели в компанията и участници в строителения процес;
Ние предлагаме:
- ОТЛИЧНА ТРУДОВА АТМОСФЕРА;
- Постоянен трудов договор;
- Договорът ще се сключи с "БГ Ленд Ко" АД.
- Възможност за реализация по специалността в утвърдена строителна компания;
- Петдневна работна седмица.
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, ще очакваме Вашата автобиография, придружена с актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, които предоставяте са лични и подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери