Шофьор-Складов работник

Няма описание

Лъки СиС ЕООД е местна компания, с 25 годишен опит, която предлага не просто позиции, а сигурни работни места. Качеството на обслужване и доброто лице на фирмата, са нашата цел.Със своята всеотдайна работа, силният ни екип от над 45 служители, допринася значително за нашия успех.
ОСНОВНИ ФУНКЦИИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
-Изпълнение на поставените задачи от прекия ръководител;
-Желание за работа в екип;
-Сериозно отношение към работата;
-Отлични комуникативни умения;
-Отговорност за съхранението и подреждането на стоката в склада и търговската зала;
-Следене на сроковете на годност на стоките;
-Готовност за доставка на заявка.
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Средно образование;
- Правоспособен водач минимум категория "В";
- Отлично обслужване на клиентите;
- Умения за работа в екип;
- Комуникативност и ангажираност към работата.
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Заплащане - 1300 лева бруто, което представлява:
*1000лв основна заплата;
*100лв ваучер за храна;
*0-200лв бонус за постигнат резултат.
- Отстъпка от цените в Лъки Маркет;
- Дългосрочна заетост;
- Коректно и навременно заплащане;
- Интензивно въвеждащо обучение;
- Възможности за професионално израстване.
Документи за кандидатстване (автобиография, снимка и мотивационно писмо) се приемат чрез jobs.bg.
Първоначален подбор ще бъде извършен по документи. Само одобрените кандидати ще потърсим за интервю.
Документите на всички кандидати са защитени по смисъла на ЗЗЛД.
Моля, посочвайте референтен номер на позицията, за която кандидатствате.

June 10th, 2022

Силистра

Търговия и Продажби